دانلود 4GB Patch 1.0.0.1 – نرم افزار بهینه سازی اجرای برنامه های 32 بیتی در ویندوز 64 بیتی,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود 4GB Patch 1.0.0.1 – نرم افزار بهینه سازی اجرای برنامه های 32 بیتی در ویندوز 64 بیتی,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود 4GB Patch 1.0.0.1 – نرم افزار بهینه سازی اجرای برنامه های 32 بیتی در ویندوز 64 بیتی

دانلود 4GB Patch 1.0.0.1 – نرم افزار بهینه سازی اجرای برنامه های 32 بیتی در ویندوز 64 بیتی

دانلود 4GB Patch 1.0.0.1 – نرم افزار بهینه سازی اجرای برنامه های 32 بیتی در ویندوز 64 بیتی

4GB Patch نرم افزاری برای بهینه سازی نرم افزار ها و بازی های 32 بیتی در ویندوز 64 بیتی، برای استفاده از رم بیشتر می باشد. بسیاری از کاربران از سیستم عامل های 64 بیتی ویندوز استفاده می کنند. این ویندوز ها از حداکثر حافظه یا همان رم استفاده می کنند. برعکس اگر شما از سیستم عامل 32 بیتی استفاده کنید، از 2 گیگابایت رم بیشتر در ویندوز خود نمی توانید استفاده کتید. حالا اگر شما از ویندوز 64 بیتی با رم بیشتر از 5 گیگابایت استفاده کنید، اما برنامه یا بازی مورد نظر شما 32 بیتی باشد، هیچ فرقی نکرده است و انگار شما دارید از سیستم عامل 32 بیتی استفاده می کنید.
جهت بهینه سازی برنامه ها و بازی های 32 بیتی، به مسیر برنامه مورد نظر خود رفته و فایل exe آن را به نرم افزار داده، تا برنامه شما را به گونه ای تنظیم کند که قابلیت استفاده از بیش از 2 گیگابایت رم را پیدا کند. بدیهی است پس از انجام این کار شما راحتر می توانید با برنامه های گرافیکی و سنگین کار نمایید. حجم این برنامه خیلی خیلی پایین و بر روی کلیه ویندوز های 64 بیتی نصب می شود. بهتر است قبل از بهینه کردن برنامه خود، از آن نسخه پشتیبان تهیه نمایید، تا در صورت جواب ندادن به هر دلیل، به مشکل نخورید.

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 0.021 مگابایت