دانلود eScan Rescue Disk 12.0.270 DB – دیسک نجات سیستم های آلوده,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود eScan Rescue Disk 12.0.270 DB – دیسک نجات سیستم های آلوده,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود eScan Rescue Disk 12.0.270 DB – دیسک نجات سیستم های آلوده

دانلود eScan Rescue Disk 12.0.270 DB – دیسک نجات سیستم های آلوده

eScan Rescue Disk  نرم افزاری برای ساخت دیسک قابل بوت می باشد که به شما امکان اجرای CD و DVD بر روی ویندوز و برای اسکن ویندوز جهت حذف ویروس های شناخته شده و تعمیر سیستم را می دهد. برخی از تروجان های بسیار مخرب در صورت نفود به سیستم سبب سقوط و کرش برنامه ها و ویندوز می شود. برخی از این نرم افزارهای مخرب به صورت عمیقی به سیستم عامل نفود می کنند که در زمان بوت ویندوز نیز به همراه ویندوز در Startup و بدون تشخیص آنتی ویروس، راه اندازی می شوند. در چنین مواردی شما نیاز به یک منبع پاک جهت اسکن و حذف نرم افزارهای مخرب و تعمیر خطاهای ویندوز دارید. با استفاده از این دیسک قابل بوت می توانید کامپیوتر خود را از یک دیسک CD یا DVD ساخته شده توسط ویندوز اجرا کنید.
eScan Rescue Disk به شما امکان اسکن سیستم و پاک سازی هارد درایوها و تصحیح خطاهایی که ممکن است در ویندوز عادی موجود نباشند را می دهد. شما می توانید از eScan Rescue Disk در مواردی که سیستم عامل بالا از روی هارد دیسک اجرا نمی شود، در این موارد باید ویندوز را توسط یک دیسک قابل بوت اجرا کنید و این طبیعی است که تمامی عملیات لازم برای تشخیص و حذف آلودگی ها را در این مسیر اجرا کنید. eScan Rescue Disk هارد درایو سیستم شما را برای پیدا کردن ویروس بررسی می کند و وجود تروجان ها و دیگر بدافزارهای مخرب که از دیدرس آنتی ویروس اصلی شما دور مانده اند را تشخیص می دهد. حتی آنتی ویروس های اصلی کامپیوترها نیز گاهی نمی توانند از پس این مشکلات برآیند. eScan Rescue Disk یک محیط ایمن و پاک را بر پایه ویندوز برای شما ایجاد می کند که تنها برای اسکن و پاک سازی سیستم از نرم افزارها مخرب کاربرد دارد بلکه می توانید رجیستری ویندوز را نیز تصحیح کند.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 323 مگابایت