دانلود PowerGREP 4.3.3 Retail – نرم افزار جستجو و جایگزینی سریع و قدرتمند فایل ها و پوشه ها,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود PowerGREP 4.3.3 Retail – نرم افزار جستجو و جایگزینی سریع و قدرتمند فایل ها و پوشه ها,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود PowerGREP 4.3.3 Retail – نرم افزار جستجو و جایگزینی سریع و قدرتمند فایل ها و پوشه ها

دانلود PowerGREP 4.3.3 Retail – نرم افزار جستجو و جایگزینی سریع و قدرتمند فایل ها و پوشه ها

دانلود PowerGREP 4.3.3 Retail – نرم افزار جستجو و جایگزینی سریع و قدرتمند فایل ها و پوشه ها

PowerGREP  ابزار قدرتمند grep است که به منظور جستجوی سریع تکه ای از اطلاعات فایل ها و پوشه های موجود بر روی سیستم شما، مانند متن و فایل های باینری، کد یک نرم افزار، نامه ها، log های سیستم یا سرور، آرشیو های فشرده، اسناد ورد مایکروسافت، صفحات گسترده اکسل، فایل های PDF، فایل های OpenOffice و … می باشد. حتی اگر شما واقعاً ندانید که به دنبال چه می گردید، PowerGREP از دستورات منطقی سازگار با پرلی برخوردار است که به شما امکان جستجوی واقعی هر چیزی را به آن صورتی که می خواهید می دهد. PowerGREP نتیجه ی جستجو را به صورت لیست قابل کلیک در اختیارتان می گذارد و با دوبار کلیک کردن بر روی هر قسمت از جستجو می توانید فایل مورد نظر را باز کنید.
به کمک توابع جستجو و جایگزینی موجود در این نرم افزار می توانید از متن های پیچیده یا دستورات جایگزینی باینری برای نگهداری هر وب سایت یا کد نرم افزار و یا گزارشی بهره مند شوید. اگر شما بخواهید چندین دستور جستجو و جایگزینی بر روی فایل های مشابه داشته باشید می توانید این اعمال را به ترتیب انجام دهید. به منظور تجزیه ی هر log مشخصی شما نیاز به نوشتن اسکریپت خاصی ندارید تنها کافی است عبارات منطقی متناسب با داده های log را ساخته و اجازه دهید PowerGREP برای شما کار کند. این نرم افزار قابلیت اجرای فایل های متنی، فایل های متنی یونیکد، فایل های متنی UNIX و Mac، فایل های باینری و حتی فایل های Zip شده را نیز دارد.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار PowerGREP:
– جستجوی فایل ها و اطلاعات موجود بر روی سیستم یا شبکه
– ویرایش، تبدیل مجموعه ای از اطلاعات و داده ها
– جمع آوری اطلاعات فایل های log یا آرشیو
– عبارات منطقی سازگار با Perl ،Java و .NET
– پشتیبانی از کد گذاری متن هایی مانند صفحات کد ویندوز یا داس، یونیکد، ISO-8859 ،ECBDIC ،KOI8
– جستجو و جابه جایی فایل های آرشیوی Zip
– کاربردی آسان نسبت به سایر ابزارهای grep ویندوز
– قابلیت اجرای هر ترم جستجو از عبارات منطقی
– ویرایشگرهای از پیش ساخته شده ی متن و hex
– و …

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 14.7 مگابایت