دانلود FotoSketcher 3.00 – نرم افزار تبدیل عکس به نقاشی,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود FotoSketcher 3.00 – نرم افزار تبدیل عکس به نقاشی,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود FotoSketcher 3.00 – نرم افزار تبدیل عکس به نقاشی

دانلود FotoSketcher 3.00 – نرم افزار تبدیل عکس به نقاشی


دانلود FotoSketcher 3.00 – نرم افزار تبدیل عکس به نقاشی

FotoSketcher 3.00 یک نرم افزار رایگان برای تبدیل عکس های دیجیتال شما به نقاشی و تصاویر هنری، به صورت خودکار و فقط با چند کلیک می باشد. بیش از 20 سبک مختلف از نقاشی، آبرنگ، قلم و جوهر نقاشی و کارتون در این نرم افزار در دسترس می باشد. تنها کافیست عکس مورد نظر خود را که در مناظر و یا سایر مناطق گرفته اید را وارد نرم افزار کنید و سپس خود نرم افزار به صورت خودکار ویرایش های لازم را بر روی آن انجام می دهد و در آخر عکس واقعی شما را تبدیل به عکس نقاشی می کند که البته برای طبیعی تر شدن عکس آن را در قابی شیک قرار می دهد تا به عکس نقاشی جلوه واقعی تری بدهد. همچنین اگر از کیفیت عکس تبدیل شده به نقاشی راضی نبودید می توانید به صورت دلخواه تنظیمات آن را جا به جا کنید تا باعث کیفیت بیشتر نقاشی گردد. علاوه بر قابلیت تبدیل عکس به نقاشی، این نرم افزار دارای قابلیت های جالب دیگری نیز می باشد.

 در واقع در نرم افزار چندین مد مختلف قرار دارد که هر مد عکس شما را به عکس طراحی تبدیل می کند مد هایی مانند هاشور، چهار خانه، خطوط سیاه و سفید، شطرنجی، کارتونی و بسیاری از مد های دیگر. همچنین در این نرم افزار ابزارهای دیگری مانند ابزار نوشتن که می توانید پس از تبدیل عکس به نقاشی، نام خود را به گوشه نقاشی با فونت های بسیار زیبا اضافه کنید نیز قرار گرفته اند. شما همچنین می توانید عکس های اصلی خود را با ابزارهای موجود بازسازی کرده، فریم های ساده و واقع بینانه اضافه کرده و کنتراست، درخشندگی، اشباع رنگ و … عکس را تغییر دهید. یکی دیگر از امکانات بسیار خوب این نرم افزار امکان چاپ آنی عکس تبدیل شده توسط پرینتر است زیرا در آن گزینه چاپ مستقیم قرار دارد که می توانید با استفاده از این گزینه به محض ساخته شدن نقاشی آن را بر روی کاغذ در سایزهای مختلف چاپ کنید.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار FotoSketcher:
– تبدیل آسان عکس های واقعی به عکس های نقاشی
– امکان تغییر رنگ قسمت های مختلف عکس تبدیل شده
– تبدیل آسان عکس های واقعی به عکس های جالب کارتونی
– امکان تغییر تنظیمات نرم افزار به صورت دلخواه
– قابلیت زوم بر روی عکس در محیط نرم افزار
– امکان تغییر سایز عکس
– قابلیت برگرداندن رنگ های حذف شده بر روی عکس
– پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز
– و …

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 5.80 مگابایت