دانلود Registry First Aid Platinum 9.3.0 Build 2215 – نرم افزار تعمیر رجیستری,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Registry First Aid Platinum 9.3.0 Build 2215 – نرم افزار تعمیر رجیستری,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود Registry First Aid Platinum 9.3.0 Build 2215 – نرم افزار تعمیر رجیستری

دانلود Registry First Aid Platinum 9.3.0 Build 2215 – نرم افزار تعمیر رجیستری

دانلود Registry First Aid Platinum 9.3.0 Build 2215 – نرم افزار تعمیر رجیستری

Registry First Aid Platinum نرم افزاری برای اسکن و رفع خطاهای رجیستری می باشد که سبب می شود رجیستری ویندوز شما همیشه پاک و صحیح باقی خواهد بماند. این نرم افزار با اسکن رجیستری برای منابع معیوب فایل/پوشه، فونت ها،DLL های به اشتراک گذاشته شده، آیتم های بدون استفاده در منوی استارت، مسیر نرم افزارها و… می تواند تمامی خطاهای آنها را بر طرف کند.
Registry First Aid فایل ها و پوشه هایی را که ممکن است روی درایو شما جا به جا شده باشند از روی مکان ابتدایی آنها پیدا می کند. سپس ورودی های رجیستری را برای تطبیق فایل ها یا پوشه ها، تصحیح می کند. به علاوه، اگر رجیستری دارای لینک هایی به فایل ها یا نرم افزارهای حذف شده داشته باشد، Registry First Aid می تواند آنها را شناسایی کرده و این ورودی های نامعتبر را از روی رجیستری ویندوز شما حذف کند. پاک و سالم ماندن رجیستری ویندوز باعث می شود که سرعت اجرای نرم افزارها و سرعت کلی کامپیوتر شما به صورت محسوسی افزایش یابد.

بعد از حذف نرم افزارهای مختلف از روی سیستم، نقاط اتصال بی شماری روی رجیستری ویندوز برای فایل هایی که دیگر وجود ندارند، باقی می ماند. با استفاده از نرم افزار Registry First Aid می توانید از شر این مشکلات که می توانند سرعت کامپیوتر شما کاهش دهند نیز خلاص شوید.
اگر شما یک نرم افزار را به درایو دیگری جا به جا کردید، تمامی لینک های نرم افزار را شکسته اید. اما Registry First Aid می تواند فایل ها و پوشه های جا به جا شده را پیدا کرده و ورودی های رجیستری را تصحیح کند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Registry First Aid Platinum:
– دارای Wizard مرحله به مرحله و ساده
– اسکن رجیستری برای منابع از بین رفته فایل ها و پوشه ها
– پیدا کردن فایل ها و پوشه هایی جابجا شده روی درایوها
– اسکن هارد درایو برای فایل های از دست رفته
– انتخاب ورودی های رجیستری برای تعمیر
– تصحیح ورودی های رجیستری
– جستجو و از بین بردن ورودی های نامعتبر مربوط به فایل ها و نرم افزارهای حذف شده
– اسکن رجیستری برای کشف ورودی های نامعتبر
– ذخیره نسخه پشتیبان از رجیستری
– و…

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 6.5 مگابایت