دانلود Desktop Icon Toy 4.7 – نرم افزار مرتب سازی و تغییر چیدمان آیکون های دسکتاپ,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Desktop Icon Toy 4.7 – نرم افزار مرتب سازی و تغییر چیدمان آیکون های دسکتاپ,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود Desktop Icon Toy 4.7 – نرم افزار مرتب سازی و تغییر چیدمان آیکون های دسکتاپ

دانلود Desktop Icon Toy 4.7 – نرم افزار مرتب سازی و تغییر چیدمان آیکون های دسکتاپ

دانلود Desktop Icon Toy 4.7 – نرم افزار مرتب سازی و تغییر چیدمان آیکون های دسکتاپ

Desktop Icon Toy  نرم افزاری برای تغییر نحوه نمایش آیکون های دسکتاپ می باشد. این نرم افزار به شما اجازه می دهد آیکون های بسیار زیبا و حرفه ای را جایگزین آیکون های خسته کننده دسکتاپتان کنید. تا به حال ابزارهای مختلفی برای مدیریت دسکتاپ مانند دسته بندی کننده آیکون ها و شفاف کردن پس زمینه ی آیکون های دسکتاپ ارائه شده است، اما هیچکدام از آنها قادر به آیکون های متحرک و رقصنده، دادن جلوه های شناور به آیکون ها، حذف متن و … نیستند.
ایجاد آیکون های رقصنده که با کشیدن و رها کردن آیکون های دسکتاپ، آنها شروع به حرکت در اطراف دسکتاپ خواهند کرد تا وقتی که بر روی دسکتاپ دوبار کلیک کنید که بسته به سرعت کشیدن و رها کردن آیکون سرعت حرکت آنها تغییر خواهد کرد. با سرعت کشیدن و رها کردن منجر به سریعتر حرکت کردن خواهد شد و آهسته کشیدن و رها کردن باعث آهسته حرکت کردن آیکون ها می شود.با امکان جلوه های شناور، شما می توانید به آیکون ها جلوه های بصری ایجاد کنید تا وقتی موس را روی آنها به حرکت در آوردید آن جلوه ها مانند رقصیدن آیکون، چشمک زدن یا لرزش متن آیکون و … را مشاهده کنید. همچنین در این نرم افزار امکان تغییر اندازه آیکون های وجود دارد. پنهان شدن خودکار آیکون ها از امکان دیگر این نرم افزار است که توسط آن امکان پنهان شدن خودکار آیکون ها با خارج شدن موس از روی دسکتاپ یا از روی آیکون ها وجود دارد. با این قابلیت می توانید بهتر و راحت تر تصویر زیبای پس زمینه ی دسکتاپتان را مشاهده کنید. با قابلیت تغییر چیدمان آیکون ها می توانید نوع چیدمان آیکون هایتان را به شکل های متنوعی تغییر دهید. برای مثال آنها را شکل دایره، مثلث، بیضی، ساعت، قلب و شکل های جالب دیگر دربیاورید.

قابلیت های كلیدی نرم افزار Desktop Icon Toy:
– چیدمان دقیق آیکون ها بر اساس تعریف الگو
– اضافه کردن جلوه به آیکون ها هنگام چیدمان
– تغییر چیدمان آیکون ها هنگام اضافه/حذف آیکون ها
– ذخیره و بارگذاری اشکال و لایه های ایجاد شده از آیکون ها
– تغییر پس زمینه ی آیکون ها و رنگ متون
– شفاف کردن پس زمینه ی آیکون ها
– چیدمان بر اساس نام آیکون ها
– قابلیت پنهان نمودن متن آیکون ها
– امکان قفل کردن آیکون ها
– قابلیت پنهان نمودن آیکن ها طوری که تنها قادر به مشاهده متن آنها می باشید
– حذف علامت میانبر از آیکون ها
– و …

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 2.26 مگابایت