Athan (Azan) Basic 4.3 – نرم افزار اوقات شرعی و پخش خودکار اذان,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,Athan (Azan) Basic 4.3 – نرم افزار اوقات شرعی و پخش خودکار اذان,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

Athan (Azan) Basic 4.3 – نرم افزار اوقات شرعی و پخش خودکار اذان

Athan (Azan) Basic 4.3 – نرم افزار اوقات شرعی و پخش خودکار اذان

Athan (Azan) Basic 4.3 به شما امکان می دهد تا به صورت خودکار و در زمان مناسب صدای اذان را پنج بار در روز و برای هر نماز بشنوید. این نرم افزار دارای دقیق ترین اوقات شرعی، جهت قبله، تقویم هجری اسلامی و بسیاری از صداهای زیبای اذان می باشد. این برنامه یکی از محبوب ترین نرم افزارهای مذهبی و با بیش از 10 میلیون دریافت می باشد.
همچنین این نرم افزار دارای لیست کاملی از شهرها در تمام کشورهای جهان، خصوصا شهرهای ایران است. کافی است در تنظیمات برنامه شهر خود را انتخاب و از لیست اذان های موجود، یکی از اذان های مکه، مدینه و یا مسجد الاقصی را انتخاب نمایید تا در پنج نوبت صبح، ظهر، عصر، مغرب و عشاء اذان بر روی سیستم شما پخش گردد. نرم افزار Azan Basic به شما این قابلیت را می دهد که پس از انتخاب شهر محل اقامتتان و محاسبه طول و عرض جغرافیایی شهرتان توسط برنامه بتوانید به سادگی جهت قبله را پیدا کنید. همچنین اگر شما معمولا از کامپیوتر خود دور هستید می توانید به سادگی اوقات شرعی یک ماه را پرینت گرفته و از آن استفاده نمایید. نگران اشغال شدن حافظه کامپیوترتان هنگام اجرای برنامه در پس زمینه نیز نباشید، زیرا این نرم افزار به میزان بسیار کمی از منابع سیستم شما استفاده می کند.

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 8.21 مگابایت