دانلود SpyHunter 4.17.6.4336 – نرم افزار مقابله با ابزار جاسوسی,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود SpyHunter 4.17.6.4336 – نرم افزار مقابله با ابزار جاسوسی,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود SpyHunter 4.17.6.4336 – نرم افزار مقابله با ابزار جاسوسی

دانلود SpyHunter 4.17.6.4336 – نرم افزار مقابله با ابزار جاسوسی

دانلود SpyHunter 4.17.6.4336 – نرم افزار مقابله با ابزار جاسوسی

نرم افزار SpyHunter  از برنامه های قدرتمند ضد جاسوسی است که قابلیت شناسایی و حذف نرم افزارهای جاسوسی، تروجان ها، روت کیت ها و … بر روی سیستم شما را دارد. اگر در هنگام اتصال به اینترنت از باز شدن صفحات تبلیغاتی مزاحم و یا از سرعت پایین سیستم خود ناراضی هستید این نرم افزار بهترین برنامه در این زمینه می باشد. سرعت بالا در اسکن و عملکرد عالی برای شناسایی و حذف جاسوس ها از قابلیت های این نرم افزار می باشد. جلوگیری از اتصال برنامه های جاسوسی به اینترنت، جلوگیری از نوشته شدن هر گونه اطلاعاتى در کامپیوتر توسط برنامه های جاسوسی، مسدود کردن باگ های اینترنتی، کوکی های خطرناک، آگهی ها و هرگونه ارجاعات اینترنتی مشکوک، جلوگیری از نصب برنامه های جاسوسی در کامپیوتر، سازگار با تمامى ویندوزها و … از ویژگی های این نرم افزار می باشد. SpyHunter در سیستم شما به دنبال spyware/adware ها می گردد و آنها را از بین خواهد برد.
این نرم افزار توانایی شناسایی و حذف کامل روت کیت ها و تروجان های دیگر را دارد. روت کیت ها از فایل های مخفی و رمزگذاری و پوشه ها برای جلوگیری از تشخیص توسط نرم افزار های امنیتی استفاده می کنند که این نرم افزار با تکنولوژی پیشرفته تشخیص، امکان اسکن و شناسایی آنی این فایل های مخرب را می دهد. همچنین می توانید روت کیت ها را بدون راه اندازی مجدد و بوت سیستم از بین ببرید.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار SpyHunter:
– قابلیت تشخیص و پاک سازی هزاران برنامه تبلیغاتی، کرم، تروجان، کوکی، روت کیت و …
– قابلیت اسکن ویروس ها
– سرعت بالا در اسکن
– توانایی جلوگیری از اتصال برنامه های جاسوسی به اینترنت
– قابلیت جلوگیری از نوشته شدن هر گونه اطلاعاتى در کامپیوتر توسط برنامه های جاسوسی
– پیشگیری از نصب برنامه های جاسوسی در کامپیوتر
– پشتیبان گیری از سیستم
– استفاده آسان و محیطی کاربرپسند
– و …

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 29.20 مگابایت