دانلود Visual Patch 3.8.1.0 – نرم افزار ساخت پچ و آپدیت برنامه ها,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Visual Patch 3.8.1.0 – نرم افزار ساخت پچ و آپدیت برنامه ها,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

دانلود Visual Patch 3.8.1.0 – نرم افزار ساخت پچ و آپدیت برنامه ها

دانلود Visual Patch 3.8.1.0 – نرم افزار ساخت پچ و آپدیت برنامه ها

دانلود Visual Patch 3.8.1.0 – نرم افزار ساخت پچ و آپدیت برنامه ها

Visual Patch 3.8.1.0 یک ابزار فوق العاده برای توسعه دهندگان نرم افزار ها می باشد. از این برنامه در ساخت پچ و آپدیت برنامه ها استفاده می شود. با استفاده از این ابزار پچ کردن برنامه ها که برای توسعه دهندگان نرم افزار و برنامه نویسان طراحی شده است، توزیع نرم افزار و سیستم گسترش پچ بهبود می یابد. Visual Patch الگوریتم های فشرده سازی و state-of- the-art binary differencing را نمایان می سازد و این کمک می کند که شما به کوچکتر شدن و بهتر شدن پچ های نرم افزار اطمینان داشته باشید.
بر خلاف سایر نرم افزار های مشابهی که در این زمینه وجود دارند، نرم افزار Visual Patch می تواند هر نسخه ای از نرم افزار شما را که اخیراً پخش شده است، آپدیت کند. با استفاده از این نرم افزار شما کنترل کاملی روی ورژن های نرم افزار خود خواهید داشت و می توانید با استفاده از یک فایل اجرایی واحد ورژن های مختلف نرم افزار خود را پچ نمایید. به این ترتیب کاربران نرم افزار شما، هیچ نگرانی درمورد پیدا کردن پچ های متعدد و اعمال کردن آنها در روش درست، نخواهند داشت.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار Visual Patch:
– ساخت پچ ها و آپدیت های نرم افزار ها
– استفاده از تکنولوژی DeltaMAX
– یکپارچگی با نصب نرم افزار
– سریع و آسان
– Full-History Patches
– مدیریت آسان نسخه های محصول شما
– قابل اطمینان
– امکان استفاده از یک پچ واحد برای ورژن های مختلف نرم افزار شما
– و …

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 22 مگابایت

راهنمای فایل

با استفاده از محتویات پوشه Crack نرم افزار را اکتیو کنید.