دانلود Battery Optimizer 3.0.5.18 – نرم افزار بهینه سازی مصرف باتری در لپ تاپ,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Battery Optimizer 3.0.5.18 – نرم افزار بهینه سازی مصرف باتری در لپ تاپ,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود Battery Optimizer 3.0.5.18 – نرم افزار بهینه سازی مصرف باتری در لپ تاپ

دانلود Battery Optimizer 3.0.5.18 – نرم افزار بهینه سازی مصرف باتری در لپ تاپ

Battery Optimizer به شما کمک می کند تا از باتری لپ تاپ تان به بهترین نحو و در طولانی ترین زمان ممکن استفاده کنید. این نرم افزار مانند اکسیر حیات، عمر باتری لپ تاپ شما را افزایش می دهد و موجب می شود مدت زمان بیشتری بدون نیاز به برق و با خیال آسوده به استفاده از لپ تاپ بپردازید.
این نرم افزار برخلاف دیگر نرم افزارهای مشابه که فقط به مدیریت میزان مصرف باتری یا بررسی چگونگی مصرف می پردازد، مدت زمان شارژدهی باتری را محاسبه می کند و این امکان را به شما می دهد تا از مدت زمان شارژ باقیمانده در صورت صرفه جویی در مصرف انرژی نیز مطلع شوید.
به عنوان مثال این نرم افزار به شما می گوید که خاموش کردن بلوتوث و شبکه بی سیم تا چه مدت در میزان شارژدهی بیشتر باتری تاثیرگذار است و همچنین برنامه هایی که کاربرد خاصی ندارد و در پشت پرده در سیستم عامل فعال است تا چه میزان پردازشگر مرکزی را به فعالیت واداشته و موجب مصرف انرژی بیشتر می شود.

به گفته سازندگان این برنامه هنگامی که باتری لپ تاپ کاربران به مرور زمان بیشترین توان شارژدهی خود را از دست بدهد، سه انتخاب برای آنها وجود دارد که عبارتند از:

1- همیشه لپ تاپ را به برق وصل کرده و استفاده از باتری را فراموش کنند
2- یک باتری جدید خریداری کنند
3- با صرفه جویی در مصرف انرژی، مدت زمان شارژدهی باتری را افزایش دهند

از میان گزینه های فوق نیز بهترین انتخاب، گزینه 3 است که بهترین ابزار برای پیاده سازی آن نیز استفاده از نرم افزار قدرتمند Battery Optimizer است. اگر شما هم به انتخاب این گزینه علاقه دارید و می خواهید مدت زمان بیشتری را بدون نیاز به برق از لپ تاپ تان استفاده کنید می توانید از این برنامه استفاده کنید.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار Battery Optimizer:
– محاسبه مدت زمان شارژدهی باتری در صورت به کارگیری روش های صرفه جویی در مصرف انرژی
– نمایش پیغام هشدار هنگام کاهش ظرفیت باتری تا مرز مشخص شده از جانب شما
– بهینه سازی مصرف انرژی با یک کلیک ساده و با استفاده از تنظیمات از پیش طراحی شده
– تاثیرگذاری نامحسوس در عملکرد رایانه (کاربران در بسیاری از موارد هیچ گونه کاهش سرعتی را در رایانه احساس نمی کنند)
– افزایش عمر باتری لپ تاپ
– استفاده آسان
– دارای فناوری و ویژگی پیشرفته Unrivalled برای بهینه سازی باتری
– و …

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 2.66 مگابایت