دانلود Avanset Visual CertExam Suite 3.4.2 – نرم افزار ایجاد آزمون های چند گزینه ای,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Avanset Visual CertExam Suite 3.4.2 – نرم افزار ایجاد آزمون های چند گزینه ای,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود Avanset Visual CertExam Suite 3.4.2 – نرم افزار ایجاد آزمون های چند گزینه ای

دانلود Avanset Visual CertExam Suite 3.4.2 – نرم افزار ایجاد آزمون های چند گزینه ای

نرم افزار Avanset Visual CertExam Suite 3.4.2 یک موتور آزمون است که به طور خاص برای تهیه آزمون های مختلف طراحی شده است که به شما این امکان را می دهد تا به ایجاد، ویرایش و تمرین تست ها در یک محیط بسیار شبیه به آزمون واقعی بپردازید.
این برنامه یکی از معروف ترین و مطرح ترین نرم افزارهای تهیه آزمون الکترونیکی چند گزینه ای می باشد که شما به آسانی می توانید با استفاده از آن آزمون های چند گزینه الکترونیکی برگزار کنید. به این معنا که کاربر قبل از هر آزمون می تواند با این نرم افزار و بر روی کامپیوتر خانگی خود، آزمون هایی را تست بزند و برای امتحان آماده شود. این نرم افزار همچنین فابلیت ساخت آزمون های حرفه ای و کاملی را برای کلاس های درسی خصوصا در رشته ی کامپیوتر را دارد.

 

قابلی های کلیدی نرم افزار Visual CertExam Suite:
– شبیه سازی امتحان های واقعی
– ویرایشگر امتحان با عملکرد پیش نمایش
– چند نوع سوال مختلف
– کل امتحان در یک فایل
– برنامه ریزی حالت گرفتن امتحان
– گزارش های تفسیر نمره
– و …

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 13.89 مگابایت