دانلود Secunia Personal Software Inspector 3.0.0.8013 – نرم افزار آپدیت خودکار تمامی نرم افزارها,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Secunia Personal Software Inspector 3.0.0.8013 – نرم افزار آپدیت خودکار تمامی نرم افزارها,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود Secunia Personal Software Inspector 3.0.0.8013 – نرم افزار آپدیت خودکار تمامی نرم افزارها

دانلود Secunia Personal Software Inspector 3.0.0.8013 – نرم افزار آپدیت خودکار تمامی نرم افزارها

نرم افزار قدرتمند Personal Software Inspector که به اختصار PSI نامیده می شود به شما این امکان را می دهد تا به راحتی همه نرم افزارهای نصب شده روی سیستم عامل را بررسی و در صورت وجود نسخه های به روز از هر برنامه، آن را به روزرسانی کنید.
استفاده از نرم افزار PSI برای کاربران خانگی کاملا رایگان است و پس از دانلود و نصب نرم افزار، عملیات بررسی نرم افزارهای تاریخ گذشته آغاز می شود. PSI همه نرم افزارهای نصب شده روی سیستم عامل رایانه را بررسی کرده و با مقایسه نسخه های نصب شده با بانک اطلاعاتی نسخه های به روز خود، نرم افزارهای نیازمند به روزرسانی را جدا کرده و باتوجه به چگونگی پشتیبانی از نرم افزارهای یافت شده، گزینه های مختلفی اعم از به روزرسانی خودکار و دستی را در اختیار شما قرار می دهد.
اگر همیشه مرورگر خود را به روز می کنید و دانلود فایل های به روزرسان ویندوز را نیز در حالت خودکار قرار داده اید و فکر می کنید همه چیز در رایانه تان به روز است، بد نیست نگاهی به امتیاز رایانه خود در PSI بیندازید. نرم افزار PSI پس از هربار بررسی نرم افزارهای نصب شده در سیستم عامل رایانه، امتیازی را به کل سیستم شما اختصاص می دهد که مشخص می کند چقدر به روز هستید و تا چه میزان رایانه شما ایمن و پایدار است. امتیازی که PSI به رایانه شما می دهد بین یک تا 100 متغیر است و هرچه امتیاز بیشتری کسب کنید، نشان دهنده به روز بودن بیشتر نرم افزارهای نصب شده، است.


PSI بانک اطلاعاتی جامعی دارد و قادر است بسیاری از نرم افزارهای شما را مورد بررسی قرار دهد؛ اما باز هم نرم افزارهایی وجود دارد که ممکن است PSI قادر به شناسایی و بررسی آنها نباشد. در این شرایط می توانید با استفاده از گزینه Add program و پر کردن اطلاعات مربوط به نرم افزار موردنظرتان، آن را در اختیار سازندگان PSI قرار داده و امیدوار باشید در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات نرم افزار انتخابی شما نیز به بانک اطلاعاتی این نرم افزار قدرتمند اضافه شود.
گاهی ممکن است برنامه هایی وجود داشته باشد که تمایلی به به روزرسانی آنها ندارید. اگر چنین نرم افزارهایی را نصب کرده اید و PSI آن را در فهرست نرم افزارهای نیازمند به روزرسانی نمایش می دهد، می توانید با استفاده از گزینه Ignore updates to this program که با کلیک راست روی نام نرم افزار نمایش داده می شود، نسبت به غیرفعال سازی به روزرسانی نرم افزار مربوط اقدام کنید.
چنانچه فکر می کنید مشاهده نرم افزارهای نیازمند به روزرسانی و کلیک روی گزینه آپدیت جهت به روزرسانی تک تک آنها نیز کاری دشوار است و دوست دارید این کار نیز به صورت خودکار انجام شود، می توانید با فعال سازی گزینه به روزرسانی خودکار در تنظیمات نرم افزار PSI، همه کارها را به آن محول کنید. با انجام این کار تمام برنامه های نیازمند به روزرسانی بدون دخالت شما و به طور کاملا خودکار از منابع مربوط دانلود و نصب می شود و می توانید با خیال راحت برای همیشه از به روز بودن نرم افزارهای خود اطمینان حاصل کنید.
جالب است بدانید که در حال حاضر بیش از 3 میلیون کاربر از سراسر جهان در حال استفاده از این نرم افزار است که دو میلیون و 500 هزار کاربر آن در قاره های اروپا و آمریکای شمالی قرار دارند و بیش از 176 هزار کاربر نیز در قاره آسیا هستند. از این تعداد کاربر در قاره آسیا، کشورهای ژاپن، هند، روسیه و چین به ترتیب 48 هزار، 20 هزار، 19 هزار و 16 هزار کاربر دارند و ایران نیز با 1600 کاربر در رتبه هجدهم از فهرست کاربران این نرم افزار قرار گرفته است.
آمار فوق نشان از اهمیت به روز بودن نرم افزارها در میان کاربران قاره های آمریکای شمالی و اروپا دارد و آمار پایین کاربران ایرانی را نیز می توان ناشی از فقدان شناخت کاربران از وجود چنین برنامه ای دانست.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 3.27 مگابایت