دانلود Parted Magic 2016.10.18 Final – نرم افزار مدیریت پارتیشن و هارد,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Parted Magic 2016.10.18 Final – نرم افزار مدیریت پارتیشن و هارد,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

دانلود Parted Magic 2016.10.18 Final – نرم افزار مدیریت پارتیشن و هارد

دانلود Parted Magic 2016.10.18 Final – نرم افزار مدیریت پارتیشن و هارد

دانلود Parted Magic 2016.10.18 Final – نرم افزار مدیریت پارتیشن و هارد

Parted Magic 2016.10.18 Final مجموعه برنامه هایی فوق العاده برای کار روی درایوها و پارتیشن بندی آن ها می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید به انتقال، کپی، ایجاد، افزایش و کاهش حجم پارتیشن های هارد دیسک بپردازید. این بسته نرم افزاری به شما امکان اجرای عملیات مختلف بر روی پارتیشن به همراه پشتیبانی از انواع سیستم ها را فراهم می کند. این نرم افزار یک دیسک زنده مخصوص عملیات پارتیشن بندی، کلون دیسک و بازیابی داده ها می باشد. تست هارد دیسک، تست حافظه برای بدسکتورها، رتبه بندی عملکرد کامپیوتر شما، دسترسی به سیستم های غیر قابل بوت جهت نجات اطلاعات مهم، اجرا از روی سی دی و بدون نیاز به نصب، افزایش ایمنی هارد دیسک، پاکسازی کامل اطلاعات هارد دیسک و … از دیگر ویژگی های این نرم افزار می باشد. Parted Magic در مجموعه شامل 70 ابزار مختلف جهت بررسی وضعیت درایوها، کپی و آرشیو کردن اطلاعات است که از سیستم های پرونده مختلف شامل ext2، ext3، ext4، fat16، fat32، hfs، hfs +، jfs، linux-swap، ntfs، xfs، reiserfs، reiser4 پشتیبانی می کند. این مجموعه ابزار از روی سی دی و در حالت بوت اجرا می شود و نیازی به نصب ندارد.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار Parted Magic:
– دیسک زنده مخصوص پارتیشن بندی هارد دیسک
– فرمت درایوهای سخت خارجی و داخلی
– انتقال، کپی، ایجاد، حذف، گسترش و کوچک کردن پارتیشن های هارد دیسک
– کلون دیسک
– ویرایش جدول پارتیشن
– ایجاد نسخه ی پشتیبان کامل
– آزمایش دیسک های سخت از شکست
– ابزار برای ایجاد و تایید یکپارچگی پارتیشن FAT
– ابزار برای کار با پارتیشن های NTFS
– و …

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 542 مگابایت

راهنمای فایل

فایل ایمیج (iso) را با استفاده از نرم افزار ISO Burner بر روی یک DVD خام رایت کنید. DVD را داخل دستگاه قرار داده و نرم افزار را در حالت بوت اجرا کنید.