FotoMix 9.0.9 – نرم افزار ترکیب و مونتاژ عکس,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,FotoMix 9.0.9 – نرم افزار ترکیب و مونتاژ عکس,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

FotoMix 9.0.9 – نرم افزار ترکیب و مونتاژ عکس

دسته: گرافيک
FotoMix 9.0.9 – نرم افزار ترکیب و مونتاژ عکس

نرم افزار FotoMix ساده ترین راه برای ترکیب و دستکاری عکس های شما می باشد. این یک برنامه همه کاره است که اجازه می دهد تا شما به ترکیب و دستکاری عکس های مختلف، برای ایجاد طیف گسترده ای از تصاویر، حذف، اضافه و یا تغییر پس زمینه، اضافه کردن یا حذف نمودن چیزهایی که مایل به بودن یا نبودن آن ها در تصویر هستید و … بپردازید. طراحی کلاژهای عکس چشم نواز، نگاره ها، تصاویر پس زمینه، کاورهای CD و DVD، گرافیک وب و … از دیگر قابلیت های این نرم افزار هستند.
همچنین می توانید از چندین عکس، مونتاژهای ترکیبی عکس ایجاد کنید. عکس های ترکیب شده توسط این نرم افزار دارای کیفیت بالایی هستند و حدس زدن دستکاری بودن تصاویر تقریبا غیر ممکن خواهد بود. در زمان پایان رسیدن طراحی، می توانید آن ها را چاپ کرده، به دوستان خود ایمیل کنید و یا بر روی تی شرت، لیوان، تقویم ها و … منتقل کنید. شما می توانید از مجموعه عکس های خود بهترین استفاده را ببرید.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار FotoMix:
– مونتاژ و ترکیب حرفه ای تصاویر
– حذف، اضافه و یا تغییر پس زمینه
– طراحی کلاژهای عکس چشم نواز، نگاره ها، تصاویر پس زمینه، کاورهای CD و DVD، گرافیک وب و …
– ایجاد مونتاژهای عکس های ترکیبی از چندین عکس
– کیفیت بالا در مونتاژ
– امکان چاپ کردن و ارسال از طریق ایمیل
– انتقال طرح های ایجاد شده بر روی تی شرت، لیوان، تقویم ها و …
– و …

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 2.75 مگابایت