دانلود نرم افزار موبایل دیکشنری انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود نرم افزار موبایل دیکشنری انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود نرم افزار موبایل دیکشنری انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی

دانلود نرم افزار موبایل دیکشنری انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی

نرم افزار دیکشنری انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی Persian Dictionary، دیتابیس انگلیسی به فارسی آن حدود 146000 لغت دارد و دیتابیس فارسی به انگلیسی آن حدود 84000 لغت دارد. دیتابیس دقیقا مشابه دیتابیس بابیلون است و دیتابیس برنامه و پلاگین ocr و فونتها از داخل برنامه قابل نصب میباشد و نیاز به ریختن فایلهای جداگانه ندارد.

 

برای تغییر دیکشنری از فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی با نوک انگشت جای دو پرچم را عوض کنید و کیبورد را بصورت دستی از طریق input method تغییر بدهید.

برنامه لغات فارسی و انگلیسی رو بصورت آفلاین و از طریق دیتابیس معنی میکند و اگر به اینترنت متصل باشید میتوانید از هر زبانی به هر زبانی معانی لغت را از برنامه درخواست کنید تا نرم افزار از طریق موتور مترجم گوگل معنی لغت مورد نظر را به شما ارائه کند.

ازطریق منوی برنامه و رفتن به بخش setup میتوانید دیتابیس برنامه و پلاگین ocr و فونتهای متفاوت را برای برنامه نصب کنید.

اگر در تلفظ لغات مشکل داشتید حتما از نصب برنامه های tts و یا pico روی گوشی مطمئن شوید.

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 17.16 مگابایت | برای آندروید 1.6 و بالاتر