STOIK PanoramaMaker 2.1.1 Build 2971 – ایجاد تصاویر پانوراما,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,STOIK PanoramaMaker 2.1.1 Build 2971 – ایجاد تصاویر پانوراما,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

STOIK PanoramaMaker 2.1.1 Build 2971 – ایجاد تصاویر پانوراما

STOIK PanoramaMaker 2.1.1 Build 2971 – ایجاد تصاویر پانوراما

STOIK PanoramaMaker یک نرم افزار عکس پانوراما خودکار است که می تواند هر گروه از عکس هایی که با هم تداخل دارند را به تصویر با کیفیت بالا پانوراما تبدیل کند. این نرم افزار دارای رابط کاربری ساده و گرافیکی می باشد. توسط این برنامه که تطبیق تصاویر را با فرمول های خاص انجام می دهد می توانید به صورت گام به گام مراحل را طی کنید. این نرم افزار مراحل ایجاد تصاویر پانوراما و مونتاژ تصاویر را به صورت خودکار انجام می دهد، اما در صورتی که روش اتوماتیک نتواند کاملا مطابقت با تصاویر انجام شود، می توانید این کار را به صورت دستی انجام دهید. با این نرم افزار می توانید از چندین ردیف عکس و یا از عکس های گرفته شده با زوم های مختلف، تصاویری با نمای کاشی کاری ایجاد کنید.
به هر گونه دورنمای وسیع سراسری از یک فضا، سَراسَرنَما یا پانوراما گفته می شود. عکس های پانوراما یا سراسرنما عکس هایی هستند که فضای وسیعتری نسبت به عکس های معمولی را پوشش می دهند. و نحوه ساخت آن ها چنین است که با کنار هم قرار دادن تعدادی عکس معمولی به وجود می آیند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار STOIK PanoramaMaker:
– انجام مراحل کار در سه مرحله
– دارای حالت مروگر تصویر
– ایجاد تصاویر پانوراما افقی، عمودی و 360 درجه
– انجام خودکار دستورات و اتصال تصاویر
– حداقل اشتباه در اتصال تصاویر دارای اشیاء در حالت حرکت
– حداقل نقص در لبه های متصل شده
– حالت دستی برای مرتب سازی مجدد اتصال تصاویر در موارد دشوار
– پشتیبانی از چاپ چند برگه، کاغذ بنر، چاپ همزمان و چاپ در مرز
– و …

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 19.20 مگابایت