دانلود AKVIS MakeUp 3.0.374.8871 – نرم افزار آرایشگری و گریم,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود AKVIS MakeUp 3.0.374.8871 – نرم افزار آرایشگری و گریم,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود AKVIS MakeUp 3.0.374.8871 – نرم افزار آرایشگری و گریم

دانلود AKVIS MakeUp 3.0.374.8871 – نرم افزار آرایشگری و گریم

AKVIS MakeUp نرم افزاری برای بهبود پرتره و اضافه کردن زرق و برق و جذابیت به عکس و دادن نگاه حرفه ای به تصاویر می باشد. این نرم افزار به صورت خودکار نقص های کوچک روی پوست را صاف و هموار، آن را تابشی، زیبا و تمیز می سازد. این برنامه به صورت شگفت انگیزی به تصاویر شما رنگ زنده و جوانی می بخشد. این برنامه برای افزودن آرایش به عکس ها می باشد که با استفاده از این نرم افزار می توانید تغییراتی در عکس ها ایجاد کنید تا علاوه بر زیبا به نظر رسیدن، بسیار حرفه ای باشند که در زمینه مد و زیبایی برای زیباتر نشان دادن مدل ها می باشد.
بسیاری از عکس هایی که در مجلات مد و زیبایی می بینید با این نرم افزار ویرایش شده اند. کار با این نرم افزار بسیار ساده است و فقط کافیست تا پس از باز کردن برنامه عکس را باز کنید و کلید Run را بزنید تا عکس بصورت اتوماتیک رتوش و تغییرات لازم در آنها ایجاد شود. این نرم افزار دارای دو حالت سریع و پیشرفته می باشد که در قسمت سریع عکس ها بصورت اتوماتیک با تنظیمات پیش فرض ویرایش می شوند ولی در قسمت پیشرفته تمام امکانات نرم افزار در اختیار شماست و مناسب با سلیقه خود می توانید عکس ها را ویرایش نمایید.

 

قابلیت های کلیدی AKVIS MakeUp:
– اعمال رژ لب، سرخاب، سایه چشم، پودر و …
– اعمال خط پلک و تغییر رنگ چشم
– کاهش یا حذف چین و چروک، رفع لکه های پوست
– تغییر شکل دادن هر جنبه ای از صورت و بدن
– روشن کردن پوست و یا اضافه کردن قهوه ای مایل به سرخ
– تغییر رنگ مو و یا حتی برجسته کردن مو
– ابزار تغییر جهره، ایجاد لبخند جذاب
– تنظیم روشنایی، کنتراست و رنگ در صورت
– و …

 

راهنمای نصب:
به همراه نرم افزار یک Trialreset قرار دارد که بعد از پایان دوره ی 10 روز آزمایشی، باید آن اجرا کنید تا مجدد 10 روز دیگر آزمایشی کار کند.

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 29.18 مگابایت