دانلود Free Hide IP 4.1.1.6 – نرم افزار تغییر آدرس آی پی,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Free Hide IP 4.1.1.6 – نرم افزار تغییر آدرس آی پی,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود Free Hide IP 4.1.1.6 – نرم افزار تغییر آدرس آی پی

دانلود Free Hide IP 4.1.1.6 – نرم افزار تغییر آدرس آی پی

دانلود Free Hide IP 4.1.1.6 – نرم افزار تغییر آدرس آی پی

Free Hide IP 4.1.1.6 یکی از بهترین نرم افزارهای حفاظت حریم خصوصی است. در جامعه امروزی هکرها و سارقان هویت بیشتر و شایع تر شده اند که می توانند به کامپیوتر هر کس نفوذ کرده و بر فعالیت های شخص نظارت و هویت و سایر اطلاعات شخصی او را سرقت کنند. برای افزایش ایمنی فعالیت های آنلاین، بهترین راه محافظت آدرس آی پی شما از دسترس دیگران می باشد.
اکنون ما راه حلی را برای مخفی کردن آدرس آی پی به شما ارائه می کنیم. Free Hide IP نرم افزاری برای مخفی کردن آدرس آی پی واقعی شما، گشت و گذار مخفی در اینترنت، حفاظت از امنیت کامپیوتر شما در مقابل حملات هکرها و خطرات دیگر تنها با یک کلیک می باشد. همچنین می توانید با تغییر آدرس آی پی خود به سایت ها و انجمن هایی که آی پی شما و کشورتان را مسدود و محدود کرده اند دسترسی داشته باشید.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار Free Hide IP:
– گشت و گذار آنلاین مخفی و ناشناس در اینترنت با تغییر آدرس آی پی شما
– محافظت از حریم خصوصی شما در برابر هکرها و سارقان هویت
– امکان انتخاب آی پی هر کشور و اختصاص آن آی پی به عنوان آی پی جعلی شما
– مخفی کردن آدرس IP واقعی خود در هدر های ایمیل و ارسال ایمیل ناشناس از طریق هر سیستم وب سایت مبتنی بر پست الکترونیکی (مانند جیمیل، هات میل و …)
– امکان استفاده و گشت و گذار در سایت ها و انجمن هایی که آی پی شما را مسدود کرده اند.
– دسترسی به سایت هایی که آی پی کشور شما (مانند ایران) را به دسترسی به اطلاعات سایت محدود نموده اند.
– و …

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 2 مگابایت