دانلود JetBrains PyCharm 3.1.3 Build 133.1347 – نرم افزار ویرایشگر قدرتمند زبان پایتون,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود JetBrains PyCharm 3.1.3 Build 133.1347 – نرم افزار ویرایشگر قدرتمند زبان پایتون,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود JetBrains PyCharm 3.1.3 Build 133.1347 – نرم افزار ویرایشگر قدرتمند زبان پایتون

دانلود JetBrains PyCharm 3.1.3 Build 133.1347 – نرم افزار ویرایشگر قدرتمند زبان پایتون

دانلود JetBrains PyCharm 3.1.3 Build 133.1347 – نرم افزار ویرایشگر قدرتمند زبان پایتون

JetBrains PyCharm یک IDE زبان پایتون با مجموعه کاملی از ابزارها برای توسعه مولد توسط زبان برنامه نویسی پایتون می باشد که مدیریت پروژه ها و برنامه نویسی به این زبان را آسان تر و سریع تر می سازد. PyCharm باعث کدنویسی سریع تر و دقت بالاتر و برنامه نویسی هوشمند به زبان Python می شود. توسط مفسر هوشمند این برنامه کدنویسی شما به صورت لحظه ای آنالیز می شود و خطاهای برنامه نویسی و خطای در حال اجرا را با ویژگی هایلایت گرفته می شود و توسط ویرایشگر هوشمند و پیشرفته خود، شما را برای کدنویسی تمیزتر و کم حجم تر راهنمایی می کند.
PyCharm در واقع یک ناوبر پروژه کامل است که می توانید فایل های پروژه را به آن معرفی کرده و بین تمامی فایل های پروژه به زبان پایتون نوشته شده جستجو کنید، بین متغیرهای مختلف در فایل های مختلف پل بزنید و تغییر لحظه ای ایجاد کنید. این IDE همچنین از Google App Engine نیز پشتیبانی میکند و شما می توانید برنامه های به زبان پایتون خود را با آن در گوگل اپز منتشر کنید. کنترل پروژه و کد با نمایش تخصصی پروژه ها، نمایش ساختار فایل و پریدن سریع بین فایل ها، کلاس ها، متدها و کاربردها توسط این نرم افزار امکان پذیر می باشد.

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 96.27 مگابایت