AceMoney 4.33.1 – نرم افزار حسابداری و امور مالی,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,AceMoney 4.33.1 – نرم افزار حسابداری و امور مالی,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

AceMoney 4.33.1 – نرم افزار حسابداری و امور مالی

AceMoney 4.33.1 – نرم افزار حسابداری و امور مالی

AceMoney 4.33.1 نرم افزاری بسیار قدرتمند و حرفه ای در زمینه مدیریت حساب های مالی می باشد. شما با استفاده از این برنامه به راحتی می توانید اطلاعات مشتریان و یا اعضای خود را در برنامه وارد کرده و سپس مدیریت دقیق بر روی حساب های آنها داشته باشید. شما در این برنامه به آسانی می توانید مشخصاتی نیز آدرس، مبالغ، نام مشتریان، شماره سفارش، اقلام سفارش داده شده و فروخته شده و … را وارد کنید و سپس به مدیریت آنها بپردازید و نیازی به هیچ حساب و کتاب خاصی نداشته باشید و اصلا مهم نیست که ریاضی شما خوب باشد زیرا این برنامه تمامی تغییرات را بصورت اتوماتیک به شما نشان خواهد داد. این برنامه موعد پرداخت اقساط و یا صورتحساب های مالی را به اطلاع شما می رساند. توسط ابزار مدیریت مالی این برنامه می توانید حساب خرج های خود را نگه داشته و از خرج های بیهوده جلوگیری کنید، می توانید بر خرید و فروش سهام خود مدیریت کرده و سود و زیان حاصله از سبد سهام خود را ثبت کنید.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار AceMoney:
– مدیریت چندین حساب: نرم افزار مدیریت مالی AceMoney از انواع عملیات مالی حساب ها مانند بررسی، پس انداز، کارت های اعتباری، اجاره و حساب های بدهی، پشتیبانی می کند. شما حتی می توانید انواع حساب های شخصی خود را نیز در آن خلق کنید.
– به روز رسانی های خودکار برای تعادل: این نرم افزار می تواند برای دانلود خودکار تراکنش های مالی از بانک ها، دسته بندی آنها و به روز کردن تعادل های بودجه شما، تنظیم شود.
– مدیریت بودجه منزل: بیش از 100 دسته بندی برای مخارج خانگی در این نرم افزار وجود دارد. شما می توانید محدودیت های بودجه خانه خود را برای هر دسته تنظیم کنید و تفاوت بین اعتبارات دخل و خرج شده و اعتبارات واقعی را بررسی کنید.
– بررسی کارآیی سرمایه گذاری: می توانید فعالیت های سرمایه گذاری خود مانند اختيار خريد سهام را بررسی کنید. قیمت ها به صورت خودکار از اینترنت دانلود می شوند.
– محاسبات مالی با پول های رایج: نسبت مبادله ارز برای بیش از 150 نوع پول قانونی و رایج کشورها به صورت خودکار از اینترنت دانلود می شود.
– دسته بندی دخل و خرج: تمامی تراکنش های تجاری یا شخصی شما توسط نرم افزار، دسته بندی می شود تا شما بتوانید به صورت دقیق از میزان درآمد و خرج خود آگاه باشید.
– جلوگیری از تعویق در پرداخت بدهی ها: AceMoney به شما نشان می دهد که معوقه حساب های شما چه زمانی فرا می رسد.
– قابلیت استفاده روی ویندوز، لینوکس و مکینتاش
– نیازمند 8 مگابایت حافظه
– اجرا روی ویندوزهای 32bit و 64bit
– و …

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 6.48 مگابایت