دانلود Aurora 3D Presentation 15.1.26 – نرم افزار طراحی اسلاید شو های سه بعدی,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Aurora 3D Presentation 15.1.26 – نرم افزار طراحی اسلاید شو های سه بعدی,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود Aurora 3D Presentation 15.1.26 – نرم افزار طراحی اسلاید شو های سه بعدی

دانلود Aurora 3D Presentation 15.1.26 – نرم افزار طراحی اسلاید شو های سه بعدی

دانلود Aurora 3D Presentation 15.1.26 – نرم افزار طراحی اسلاید شو های سه بعدی

Aurora 3D Presentation 15.1.26 نرم افزار بسیار قدرتمند است که توسط آن به راحتی می توان زیباترین و جذاب ترین اسلایدشو های سه بعدی را خلق کرد. این ابزار درست مانند PowerPoint امکانات فراوانی دارد که با استفاده از آن ها می توان پروژه های جذابی را خلق کرد که تاثیر مثبتی روی بیننده دارد. می توان از همه Object ها بهره گرفت تا حاصل کار یک نمایش کامل باشد. متن ها، تصاویر، موزیک ها، ویدئوها و به طور کلی تمامی آنچه لازم است تا پروژه به شکلی کامل ارائه شود را می توان به صورت سه بعدی در اسلایدشو اضافه نمود. این ابزار که از واسط کاربری جذابی هم بهره می برد به راحتی قابل بهره برداری بوده و نیاز به آموزش خاصی ندارد. تنها هدف لازم است و سلیقه ؛ تا کاربر بتواند یک Presentation سه بعدی فوق العاده جذاب را خلق نماید.
عدم نیاز به هیچ گونه طراحی سه بعدی خاصی، عدم نیاز به آموزش فلش، فتوشاپ یا هر نرم افزار دیگری که با آن می توان Object های سه بعدی را خلق کرد، فضای کاملا سه بعدی نرم افزار به صورت پیش فرض، امکان تبدیل عکس، فیلم و یا دیگر خروجی ها با بهترین کیفیت ممکن و همچنین به صورت کاملا سه بعدی و همچنین امکان خلق تبلیغات جذاب و زیبا که گاهی باعث کسب درآمد های خوبی هم می شوند از جمله دیگر قابلیت هایی هستند که در نرم افزار Aurora 3D Presentation وجود دارند.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار Aurora 3D Presentation:
– عدم نیاز به هیچ گونه آموزش خاصی
– طراحی و خلق Presentation های سه بعدی
– استفاده فوق العاده آسان از نرم افزار و واسط گرافیکی جذاب
– بهره گیری از متن ها، تصاویر، موزیک ها، فیلم ها و … در پروژه ها
– امکان گرفتن خروجی به شکل های مختلفی همچون عکس، فیلم و … به صورت سه بعدی
– فضای کاملا سه بعدی نرم افزار
– وجود طرح های از پیش تعریف شده زیبا و جذاب
– امکان طراحی تبلیغات زیبا و جذاب به منظور کسب در آمد
– وجود افکت های سه بعدی به منظور متحرک سازی
– سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
– و …

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 80 مگابایت