دانلود SuperSpeed RamDisk Plus 11.6.795 – نرم افزار ایجاد حافظه مجازی,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود SuperSpeed RamDisk Plus 11.6.795 – نرم افزار ایجاد حافظه مجازی,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود SuperSpeed RamDisk Plus 11.6.795 – نرم افزار ایجاد حافظه مجازی

دانلود SuperSpeed RamDisk Plus 11.6.795 – نرم افزار ایجاد حافظه مجازی

SuperSpeed RamDisk Plus 11.6.795 نام نرم افزاری می باشد که با فراهم کردن ابزاری مفید، برای استفاده ی بیشتر از حافظه ی اصلی و در نتیجه سرعت زیاد تر نسبت به هارد دیسک، دسترسی به داده های موقت را برای شما افزایش می دهد. مراحل کار این نرم افزار بدین صورت است که با ایجاد یک Disk مجازی در درون حافظه ی اصلی سیستم (RAM) به کمک شما عزیزان می آید. از آنجایی که سرعت دسترسی به حافظه سیستم (RAM) بسیار بالاتر از یک هارد دیسک می باشد، تصور نمایید، کار کردن با فایل های یک دیسک مجازی در درون رم چه سرعت وحشتناکی خواهد داشت! کسانی که با Amiga کار کرده‌اند قدر و فایده این نوع RAMDisk ها را به خوبی می دانند.
شاید تا کنون با برنامه‌هایی که ادعای هایی در مورد افزایش سرعت کل سیستم و یا بعضی از قطعات را تا 300% و یا بیشتر دارند مواجه شده باشید! اما اکثر این نرم افزار ها نه تنها هیج تاثیری در روند سرعت سیستم ندارند و در اکثر موارد با دستکاری هایی که در ریجستری و فایل های ویندوز انجام می دهند باعث بروز اختلال در سیستم عامل و کاهش سرعت دسترسی می شوند.
این برنامه گزینه‌ای دارد که به کاربر این امکان را می‌دهد که در هنگام Shutdown یا Rest ویندوز ابتدا محتویات درون RAMDisk را به هارددیسک منتقل نماید، سپس سیستم را خاموش یا ریست نماید، و بعد از ورود بعدی، سیستم به صورت خودکار محتویات ذخیره شده در هارددیسک را به درون RAMDisk بار گذاری کند. کسانی که حافظه 1GB یا بیشتر دارند، می توانند در این نوع حافظه ها به ساخت Image سی دی و کار بر روی آنها یا ساخت WinZIP/WinRAR و غیره اقدام نمایند.


فواید و کاربرد های این نوع دیسک ها:
– همانند یک دیسک فرمت می شود و امکان کپی، ساخت، انتقال و … انواع فایل‌ها و فولدر‌ها به آن نیز فراهم می باشد.
– ایجاد و حذف سریع آن، از حافظه ی اصلی
– ظرفیت RAMDisk ایجاد شده با این برنامه بستگی به نوع فعالیت و انتخاب شما دارد. حداکثر ظرفیتی که می‌شود برای آن انتخاب نمود 80% میزان حافظه خالی سیستم می باشد.
– چون RAMDisk درون حافظه فیزیکی ساخته می شود بنابراین با ریست یا خاموش شدن سیستم داده‌های درونش پاک می شود. اما با امکانی که در برنامه وجود دارد شما می توانید به صورت خودکار محتویات را ذخیره و دو مرتبه بار گذاری نماید.
– این دیسک برای فولدرهای Temprory ویندوز و برنامه‌ها بسیار مناسب است. از آنجا که این فایل‌ها هیچ ارزشی ندارند، می‌توانید آدرس فولدرهای Temp ویندوز یا برنامه‌ها را به RAMDisk دهید. این کار 2 حسن دارد: اول، با خاموش یا ریست کردن سیستم این دیسک به شکل اتوماتیک پاک می‌شود پس از شر این نوع فایلها خلاص می‌شوید. دوم، سیستم عامل یا برنامه‌هایی که نیاز به ساختن چنین فایل‌هایی دارند با سرعت بسیار بیشتری آنها را ایجاد کرده یا می‌خوانند.
– امنیت (Security) بالا. چون این دیسک درون حافظه فیزیکی هست و با خاموش شدن یا ریست سیستم اطلاعت آن پاک می‌شود و دیگر امکان بازیافت داده‌ها از آن نیست، بنابر این بسیار مناسب برای ذخیره داده‌های مهم ولی موقتی است که نمی خواهید کسی به آنها دسترسی یابد. همانند صفحات اینترنتی و جستجو‌ها و History و …

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 9.87 مگابایت