FileStream Turbo Browser 11.6.002060417 – نرم افزار مدیریت اسناد و عکس های دیجیتال,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,FileStream Turbo Browser 11.6.002060417 – نرم افزار مدیریت اسناد و عکس های دیجیتال,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

FileStream Turbo Browser 11.6.002060417 – نرم افزار مدیریت اسناد و عکس های دیجیتال

FileStream Turbo Browser 11.6.002060417 – نرم افزار مدیریت اسناد و عکس های دیجیتال

Turbo Browser نرم افزاری برای ویرایش و بهینه سازی تکی یا گروهی عکس های دیجیتال، اسناد آفیس و پی دی اف می باشد که امکاناتی مانند تبدیل و بهینه سازی گروهی، ایجاد CD و DVD، نمایش اسلاید، تغییر نام گروهی فایل ها، تغییر ویژگی های فایل، چاپ، دانلود، آپلود، انتشار وب سایت ها، ویرایشگر حرفه ای کد های HTML، اسکریپت، متن، RTF و HEX با امکان نمایش کدها بصورت رنگ بندی شده و … را در اختیار شما قرار می دهد. هیچ نرم افزار دیگری وجود دارد که این قابلیت ها را در یک مکان در اختیار شما قرار دهد. این نرم افزار از تمامی فرمت های RAW دوربین های دیجیتال و نیز کپی بر روی دیسک های Blu-ray و HD-DVD پشتیبانی می کند.

این نرم افزار ویژگی های جدید یک تاریکخانه دیجیتال را در اختیار شما قرار می دهد. بسیاری از راه حل های فوری برای ویرایش عکس نظیر حذف قرمزی چشم با یک کلیک، تعمیر خودکار تصویر، تنظیم رنگ و … را برای بهبود کیفیت عکس به شما ارائه می کند. امکان تبدیل، بهینه سازی، تغییر اندازه، کاهش حجم دسته ای و چاپ یک یا گروهی از عکس ها و تصاویر از دیگر امکانات این نرم افزار می باشد.
مدیریت اسناد آفیس و پی دی اف نیز از دیگر امکانات این برنامه است که توسط آن قادر خواهید بود تا براحتی با این اسناد کار کرده و به یافتن، مشاهده، چاپ، ساماندهی آن ها بپردازید. همچنین می توانید روی این فایل ها برچسب گذاری کنید تا بتوانید در صورت نیاز به راحتی آن ها را پیدا کنید. این نرم افزار از بیش از 200 فرمت اسناد پشتیبانی می کند.
قابلیت سازماندهی و ایجاد دی وی دی و سی دی این برنامه نیز به شما امکان می دهد تا عکس های خود را بر اساس نام، رویداد، زمان یا مکان سازماندهی کنید. بسیاری از دوربین های دیجیتال عکس ها را بصورت شماره سریال نام گذاری می کنند که پیدا کردن عکس ها به این صورت کمی مشکل به نظر می رسد. با ابزارهای مدیریت فایل های این برنامه می توانید به تغییر نام گروهی، چاپ دسته ای، استخراج و فشرده سازی فایل های zip، تغییر خصوصیات فایل و سازماندهی سریع و آسان عکس ها و اسناد بر روی دیسک های سخت و شبکه بپردازید. همچنین می توانید آن ها را برای تهیه نسخه پشتیبان بر روی CD یا DVD رایت کنید. طراحی اسلاید های زیبا از دیگر امکان این نرم افزار است.
آپلود و دانلود فایل ها و تصاویر از سرورها از دیگر امکان این نرم افزار می باشد که توسط آن قادرید تا قبل از انتقال فایل ها پیش نمایشی از آن ها مشاهده کرده یا آن ها را ویرایش نمایید. این نرم افزار از انتشارات سریع برای ویرایش مستقیم فایل بر روی سرور میزبانی پشتیبانی می کند.
ویرایشگر هگز با امکان ویرایش اسکریپت، متن، اچ تی ام ال و RTF با امکان کد گذاری رنگی به شما در ایجاد یا ویرایش سریع و بسیار آسان کدهای برنامه نویسی کمک می کند.

راهنمای نصب:
1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 4 مگابایت