دانلود xGPS – نرم افزار موبایل جی پی اس,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود xGPS – نرم افزار موبایل جی پی اس,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود xGPS – نرم افزار موبایل جی پی اس

دانلود xGPS – نرم افزار موبایل جی پی اس

xGPS یک پروژه رایگان با هدف استفاده آسان و قدرتمند از نرم افزارهای ناوبری برای دستگاه های آی فون و آی پد لمسی می باشد. این نرم افزار دارای ویژگی های بسیاری از جمله نمایش حرکت به صورت نوبت به نوبت، دستورالعمل صوتی، پشتیبانی از نقشه های آفلاین و غیره می باشد. در حال حاضر xGPS از نقشه های گوگل برای مسیریابی استفاده می کند و این به آن معناست که شما در هر جای دنیا می توانید از این نرم افزار و از نقشه های گوگل برای مسیریابی خود استفاده کنید.

 
قابلیت های نرم افزار xGPS:
– پشتیبانی از نقشه های آفلاین (بدون نیاز به اتصال به اینترنت)
– دارای چند نوع نقشه (نقشه های معمولی و نقشه های ناحیه ای زمین)
– قابلیت مسیریابی با استفاده از نقشه های گوگل به صورت آنلاین
– دارای دستورالعمل صوتی (تنها به زبان انگلیسی)
– حالت شب برای دید بهتر
– پشتیبانی از چندین دستگاه جی پی اس (xGPS Module, iPhone 3G internal GPS, iGPSD cable for Holux GPS, iGPS360, G-Fi GPS)
– و …

 

راهنمای نصب:
جهت نصب آسان فایل های .deb می توانید از برنامه iPhone PC Suite که در اینجا معرفی شده است استفاده کنید.
همچنین جهت اضافه کردن نقشه آفلاین به نرم افزار xGPS ابتدا یکی از نقشه های ایران، جهان و شهرهای مختلف آن ها را دانلود کنید. سپس از طریق یکی از برنامه های مدیریت فایل (برای این کار می توانید از قسمت Files برنامه iPhone PC Suite استفاده کنید) به مسیر var/mobile/library بر روی گوشی خود رفته و فایل نقشه آفلاین خود را با نام xGPS_map.db در این مسیر کپی کنید. سپس برنامه xGPS خود را فعال کنید و از نقشه به صورت آفلاین استفاده کنید.
توجه: در صورتی که پس از باز کردن برنامه xGPS نقشه به صورت شطرنجی ظاهر شد، می توانید با چندبار بزرگنمایی و یا کوچک کردن، نقشه را مشاهده نمائید.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 4.59 مگابایت | Apple: iPhone, iPod touch, and iPad