دانلود Kindle for PC 1.9.0 Build 38364 – نرم افزار خواندن کتاب های الکترونیکی کیندل,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Kindle for PC 1.9.0 Build 38364 – نرم افزار خواندن کتاب های الکترونیکی کیندل,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود Kindle for PC 1.9.0 Build 38364 – نرم افزار خواندن کتاب های الکترونیکی کیندل

دانلود Kindle for PC 1.9.0 Build 38364 – نرم افزار خواندن کتاب های الکترونیکی کیندل

با توجه به فراگیر شدن استفاده از کتاب های الکترونیکی در آبجکت های گوناگون همراه نرم افزار هایی نیز برای خواندن و استفاده راحت تر و بهتر از آن ها ساخته شده است. Kindle for PC نرم افزاری است که طراحی شده است تا امکانی را برای شما فراهم کند تا قادر باشید از خواندن کتاب های کیندل (Kindle) بوسیله کامپیوتر خود نیز لذت ببرید. یکی از ویژگی های این برنامه بازشدن خودکار آخرین صفحه خوانده شده در مطالعه قبلی می باشد. علاوه بر این می توانید برخی از صفحه های دلخواه خود را در حین مطالعه بوک مارک نمایید تا در صورت لزوم به آن ها دسترسی سریع داشته باشید. با این برنامه می توانید کتاب های موجود در کامپیوتر خود را در یک شرایط عالی بخوانید.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Kindle for PC:
– امکان اجرای کتاب های کیندل در PC
– امکان ادامه دادن کتاب خوانی در زمان دیگر با حفظ موقعیت فعلی
– خواندن کتاب های تمام رنگی از جمله کتاب های کودکان، کتاب آشپزی، کتاب مسافرت، کتاب های درسی، رمان گرافیکی و …
– تنظیم 10 سایز مختلف فونت
– هماهنگی صفحات به طور خودکار
– ایجاد بوک مارک و دسترسی سریع
– نقل و انتقال راحت بین کتاب ها
– ایجاد بسته های کتابخوانی
– علامت گذاری
– و …

 

 

راهنمای نصب:
1- نرم افزار را نصب کنید.
2- نرم افزار را اجرا کنید و در پنجره ی اکانتی که باز می شود بر روی گزینه Create one new کلیک کرده و مراحل ایجاد یک اکانت جدید را تا انتها ادامه دهید. سپس می توانید با استفاده از اکانت ایجاد شده از نرم افزار استفاده نمایید.

 

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 12.44 مگابایت