دانلود SpyBot Search & Destroy 1.6.2.46 – نرم افزار جستجو و حذف جاسوس افزارها,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود SpyBot Search & Destroy 1.6.2.46 – نرم افزار جستجو و حذف جاسوس افزارها,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود SpyBot Search & Destroy 1.6.2.46 – نرم افزار جستجو و حذف جاسوس افزارها

دانلود SpyBot Search & Destroy 1.6.2.46 – نرم افزار جستجو و حذف جاسوس افزارها

نرم افزار SpyBot Search & Destroy 1.6.2.46 می تواند انواع مختلف جاسوس افزارها را در سیستم شما شناسایی و حذف نماید. جاسوس افزارها تهدیدات نسبتا ناشناخته ای هستند که توسط آنتی ویروس های معمولی قابل شناسایی نیستند. بسیاری از اوقات کاربران گزینه های جدیدی را در منوهای مرورگر اینترنت اکسپلور خود مشاهده می کند و یا تغییرات دیگری مانند عوض شدن آدرس اولیه مرورگر اینترنتی طوری که توسط کاربر نیز قابل تغییر نمی باشد. هنگامی که شما با تغییراتی از دست مواجه می شوید می توان با اطمینان بیان نمود که سیستم شما توسط جاسوس افزارها آلوده شده است. البته بسیاری از جاسوس افزارها نیز اصطلاحا زندگی آرام و ساکتی دارند یعنی بدون کوچکترین تغییر در سیستم شما کامپیوتر شما را آلوده می کنند که این گونه جاسوس افزار ها اطلاعات شما را جهت بازاریابی و به عنوان تبلیغ به شرکت های مختلف ارسال می نمایند. این نرم افزار همچنین از جاسوسی و مشاهده کارهای شما هنگامی که سیستم شما درون یک شبکه کامپیوتری در حال فعالیت می باشد، جلوگیری می کند.
نرم افزار SpyBot Search & Destroy دارای دو حالت مختلف راه اندازی می باشد یک حالت پیشرفته جهت کاربران حرفه ای که کنترل بیشتری را نیاز دارند و یک حالت عادی جهت کاربران معمولی استفاده می شود. این نرم افزار از زبان های مختلف پشتیبانی می کند که فایل فارسی سازی نرم افزار به همراه راهنمای فارسی آن نیز در فایل دریافت قرار داده شده است.


قابلیت های کلیدی نرم افزار SpyBot Search & Destroy:
– شناسایی انواع نرم افزار های جاسوسی اطلاعات
– شناسایی نرم افزارهای جاسوسی ناشناس
– جستجو در رجیستری، StartUp، کوکی ها، تمامی درایوها، تمامی حافظه سیستم
– پاک سازی، قرنطینه و حذف کردن نرم افزارهای جاسوسی
– صرف نظر کردن از فایل هایی که به اشتباهی جاسوس افزار تلقی می شوند
– قابلیت جلوگیری از جاسوسی در شبکه های کامپیوتری
– و …

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 22.76 مگابایت