دانلود Xilisoft Mobile Phone Manager v1.0.36.0907 – نرم افزار مدیریت گوشی موبایل توسط کامپیوتر,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Xilisoft Mobile Phone Manager v1.0.36.0907 – نرم افزار مدیریت گوشی موبایل توسط کامپیوتر,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود Xilisoft Mobile Phone Manager v1.0.36.0907 – نرم افزار مدیریت گوشی موبایل توسط کامپیوتر

دانلود Xilisoft Mobile Phone Manager v1.0.36.0907 – نرم افزار مدیریت گوشی موبایل توسط کامپیوتر

Xilisoft Mobile Phone Manager نرم افزاری رایگان برای انتقال و مدیریت اطلاعات بین گوشی موبایل و کامپیوتر است که امکانات ارتباطی نامحدودی را برای مدیریت گوشی در کامپیوتر و هماهنگ سازی آن برای دسترسی به اطلاعات تلفن همراه به شما ارائه می دهد. این نرم افزار مدیریت موبایل می تواند امکاناتی مثل پشتیبان گیری از اطلاعات، مرمت و انتقال اطلاعات بین کامپیوتر و موبایل توسط کابل یا بلوتوث را در اختیار شما قرار دهد. این برنامه با تمامی گوشی ها و سیستم های عامل گوشی سازگاری دارد.
همچنین این نرم افزار قدرتمند مدیریت گوشی موبایل به شما امکان ایجاد حساب کاربری برای حفاظت از اطلاعات تلفن همراه را می دهد. با Xilisoft Mobile Phone Manager شما می توانید مخاطبین خود را از گوشی موبایل خود بارگذاری کنید، اس ام اس ها و ایمیل ها را بخوانید، مخاطبین را ویرایش، تقویم و وظایف را اضافه و یادداشت ها و لیست علاقه مندی های خود را مشاهده کنید. به عنوان انتقال داده تلفن، این نرم افزار قادر به اتصال و برقراری ارتباط با بیش از یک تلفن همراه توسط کابل یا بلوتوث می باشد. این نرم افزار امکانات مختلف دیگری را نیز در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

 

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 7.90 مگابایت