دانلود WinMend Data Recovery 1.4.6.0 – نرم افزار بازیابی اطلاعات,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود WinMend Data Recovery 1.4.6.0 – نرم افزار بازیابی اطلاعات,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود WinMend Data Recovery 1.4.6.0 – نرم افزار بازیابی اطلاعات

دانلود WinMend Data Recovery 1.4.6.0 – نرم افزار بازیابی اطلاعات

دانلود WinMend Data Recovery 1.4.6.0 – نرم افزار بازیابی اطلاعات

WinMend Data Recovery یک نرم افزار بازیابی قدرتمند می باشد که قادر به بازیاب اطلاعات از روی پارتیشن های FAT12/ FAT16/FAT32/NTFS/NTFS5 می باشد. همچنین می توان از این نرم افزار برای اسکن پارتیشن های مختلف دیسک های سخت، درایوهای قابل حمل و حتی کارت های داده و برای جستجو و بازیابی فایل های حذف شده و یا فایل های از دست رفته مورد استفاده قرار داد. با توجه به عملکرد این نرم افزار که از سرعت فوق العاده ای در اسکن و بازیابی برخوردار است، زمان زیادی لازم نیست تا اطلاعات از دست رفته که ممکن به صورت معمولی پاک شده و یا حتی فرمت شده باشد و در نگاه وسیع تر ممکن به طور کامل پارتیشن تغییر کرده باشد، دوباره بازگردانی شده و از آن استفاده نمود.
استفاده از نرم افزار WinMend Data Recovery با توجه به محیط کاربری بسیار ساده است. در این نرم افزار می توان به قسمت های مهمی در بازیابی اطلاعات اشاره نمود که از جمله آن ها، امکان بازیابی فایل هایی که به تازگی پاک شده اند برای دسترسی سریعتر به فایل هاست. این گزینه کمک می کند تا در سریع ترین زمان ممکن اطلاعات از دست رفته را به صورت سریع اسکن نمود. گزینه دیگری که بیشتر اهمیت دارد، Full Scan نیز می باشد. همانطور که از نامش هم پیداست می توان به صورت کامل هارد دیسک را به این نرم افزار سپرد و با همین گزینه هر فایل یا اطلاعاتی را که مورد توجه است بازیابی نمود. بعضی ها بر این عقیده هستند که وقتی فرمت بر روی بخشی از حافظه ها اعمال می شود احتمال این که اطلاعات از بین برود زیاد است، در این نرم افزار امکان بازیابی فایل ها حتی اگر فرمت شده باشند هم وجود دارد. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که ممکن است به هر دلیلی بخشی از اطلاعات شخصی خود را بازهم به دلایل مختلف از دست رفته می بینید پیشنهاد می کنیم این نرم افزار ساده را دریافت نموده و تنها با یک آزمایش ساده از نهایت کارآیی های آن برای بازیابی اطلاعات خود بهره ببرید.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار WinMend Data Recovery:
– سرعت بالا در اسکن حافظه ها برای بازیابی
– سازگاری با تمامی فرمت های موجود
– امکان بازیابی فایل های پاک شده به هر نحوی
– پشتیبانی از سیستم فایل های FAT12/ FAT16/FAT32/NTFS/NTFS5
– سازگاری با تمامی حافظه ها
– امکان بازیابی اطلاعات به صورت سریع و یا به صورت کامل
– محیط کاربری ساده و سادگی در استفاده از نرم افزار
– استفاده از جدیدترین الگوریتم ها در بازیابی فایل های پاک شده
– امکان بازیابی فایل هایی که از روی دیسک فرمت شده اند
– سازگاری کامل با نسخه های مختلف ویندوز
– و …

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 2.66 مگابایت