دانلود Mortal Kombat – مجموعه بازی های مورتال کمبت,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Mortal Kombat – مجموعه بازی های مورتال کمبت,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود Mortal Kombat – مجموعه بازی های مورتال کمبت

دانلود Mortal Kombat – مجموعه بازی های مورتال کمبت

یکی از بازی های بسیار جالب و دارای گرافیک 3 بعدی می باشد که شاید با نام آن آشنا باشید. بازی مورتال کامبت Mortal Kombat از بازی های بسیار مهیج و پرطرفدار اکشن می باشد. شما می توانید در این بازی جنگجوی خود را انتخاب کرده و به جنگ با یکدیگر بپردازید شما پس از گذراندن دو مرحله از بازی و برنده شدن در این مراحل می توانید به مرحله بعد راه یابید. ایده اصلی مورتال کامبت توسط ed Boob ,John Tobias بود. فیلم سینمایی نیز از روی همین بازی تهیه شد. فیلم مورتال کامبت در سال 1995(میلادی) و فیلم بعدی در سال 1997(میلادی) عرضه شدند. بازی مورتال کامبت نخستین بار بر روی کنسول سگا عرضه گردید. این بازی از نوع بازی های جنگی می باشد که معمولاً به صورت دونفره بازی می شود.
روال بازی در تمام نسخه های مورتال کامبت تا حد زیادی یکسان می باشد و بدین صورت که در صفحه اول جنگجو را انتخاب می کنید و طی دو مرحله (Round) به جنگ با یکدیگر می پردازید. برنده بازی کسی است که بتواند در دو مرحله پیروز شود. از جذاب ترین قسمت های این بازی فاتالیتی است. پس از دوبار بردن جنگجوی باخته در حالت گیج و نیمه جان قرار می گیرد و پیغام تمامش کن (Finish Him/Her) به جنگجوی برنده داده می شود. در این لحظه جنگجوی برنده با استفاده از فنون ویژه که به فاتالیتی (Fatality) معروف است ضربه آخر را وارد نموده و بازی را می برد.

 

ویژگی های بازی Mortal Kombat:
– بازی فوق العاده معتاد کننده و هیجان انگیز
– دارای قدرتمند ترین نوع صدا گذاری و افکت صدا
– گرافیک بالا و سه بعدی
– امکان ذخیره کردن بازی در هر مرحله
– جلوهای زیبا و کم نظیر صوتی و بصری
– حالت مسابقه ای و تفریحی، پرهیجان بودن بازی
– نیاز به سرعت عمل و دقت بالا
– سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ویستا
– و …

 

سیستم مورد نیاز:
– CPU: Pentium-133 or equivalent
– RAM: 32 MB
– Video Memory: 2 MB
– Hard Drive Space: 25 MB
System requirements for Mortal Kombat: Arcade Kollection
– Windows Vista/7
– DirectX 9c
– 2 GHz
– 1 GB RAM
راهنمای نصب:
نصب بازی Mortal Kombat Arcade Kollection:
1- برای نصب بازی فایل setup.exe را اجرا کنید و در طول فرآیند نصب هرگاه از شما Product Key درخواست کرد می توانید شماره سریال دلخواه وارد کرده و یا از اطلاعات موجود در فایل Serial.txt استفاده نمایید.
2- هنگام اجرای بازی کلید Enter را فشار دهید و بر روی کلید Create New Profile در پنجره Games for Windows LIVE کلیک کنید و در انتهای پنجره ظاهر شده بعدی بروی Create a local Profile کلیک نمایید تا یک پروفایل برای خود بسازید.

 

دانلود – 3.69 مگابایت – مورتال کمبت 1
دانلود – 10.58 مگابایت – مورتال کمبت 2
دانلود – 12.76 مگابایت – مورتال کمبت 4
دانلود – 135.54 مگابایت – مورتال کمبت تریلوژی
دانلود – 63.9 مگابایت – مورتال کمبت پروجکت

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود