دانلود IZArc 4.1.9 – نرم افزار فشرده سازی فایل,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود IZArc 4.1.9 – نرم افزار فشرده سازی فایل,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

دانلود IZArc 4.1.9 – نرم افزار فشرده سازی فایل

دانلود IZArc 4.1.9 – نرم افزار فشرده سازی فایل

دانلود نرم افزار IZArc 4.1.9 – فشرده سازی فایل

IZArc 4.1.9 اگر به دنبال ابزار فشرده سازی با پشتیبانی از اکثر فرمت های آرشیو فایل هستید، و نیز اگر به دنبال نرم افزاری رایگان برای فشرده سازی فایل های خود هستید، نرم افزار IZArc پاسخ مناسبی به این نیاز شما می باشد.
نرم افزار IZArc که با نام IZip نیز شناخته می شود یک برنامه بسیار کاربردی می باشد که با پشتیبانی از تمامی فرمت های فشرده سازی تبدیل به ابزاری کامل و انتخاب اول حرفه ای ها شده است.
این نرم افزار در عین حال که محیط کاربری بسیار ساده و آسانی دارد از تمامی فرمت های: 7-ZIP, A, ACE, ARC, ARJ,B64, BZ2, BH, CAB, BZA, CPIO, ENC, DEB, GCA, GZ, GZA, HA, JAR, LHA, LIB, LZH, MBF, MIM, PAK, PK3, RAR, RPM, TAR, TAZ, TBZ, TGZ, TZ, UUE, XXE, YZ1, Z, ZIP, ZOO پشتیبانی می کند. همچنین این نرم افزار از درگ و دراپ کردن فایل ها نیز پشتیبانی می نماید و تنها کافیست آنها را به محیط برنامه کشیده و رها کنید. ساخت آرشیو های چند قسمتی با قابلیت رمزگذاری بر روی آرشیو ها از دیگر امکانات IZArc به شمار می آید. و ازجمله قابلیت های کلیدی این نرم افزار باید به پشتیبانی از زبان فارسی اشاره کرد که کار با این نرم افزار رایگان را آسان تر می نماید. این نرم افزار به کاربر اجازه می دهد به راحتی اطلاعات خود را فشرده کرده یا از حالت فشرده خارج کند و یا به تعمیر فایل های فشرده آسیب دیده و تبدیل از یک نوع فرمت به فرمت دیگر بپردازد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار IZArc:
– ایجاد آرشیو
– اضافه کردن  و یا حذف کردن فایل ها به یک آرشیو موجود
– استخراج فایل از آرشیو های موجود
– تبدیل فرمت فایل های آرشیو
– ویژگی های اسکن ویروس
– تعمیر فایل های آرشیو آسب دیده
– پشتیبانی از اکثر فرمت های آرشیو فایل
– فشرده سازی BZip برای آرشیوهایی همچون ZIP
– ایجاد یک self-extracting archive
– قابلیت درگ و دراپ کردن فایل ها
– پشتیبانی از زبان فارسی
– ساخت آرشیو های چند قسمتی با قابلیت رمزگذاری بر روی آرشیو ها
– چک کردن برای به روز رسانی های جدید
– کاربرد آسان
– باز کردن ایمیج های ISO ،BIN ،CDI و NRG بدون نیاز به قرار دادن درون درایو مجازی و یا رایت کردن آنها بر روی دیسک
– و …

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 5.71 مگابایت
  • 9.27 مگابایت