دانلود Hackman Suite Pro v9.20 – مجموعه ابزارهای اشکال زدایی در برنامه نویسی,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Hackman Suite Pro v9.20 – مجموعه ابزارهای اشکال زدایی در برنامه نویسی,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود Hackman Suite Pro v9.20 – مجموعه ابزارهای اشکال زدایی در برنامه نویسی

دانلود Hackman Suite Pro v9.20 – مجموعه ابزارهای اشکال زدایی در برنامه نویسی

Hackman Suite را می توان به عنوان یک ابزار اشکال زدایی (debugging) همه منظوره در زمینه برنامه نویسی که ترکیبی از چند برنامه مجزا ست نام برد. در واقع Hackman Suite شامل یک ویرایشگر پیشرفته هگزا دسیمال، یک disassembler، ویرایشگر قالب، Calculator و ابزارهایی از این قبیل است که می توانند در بررسی و آزمایش کد ها به برنامه نویسان بسیار کمک کنند.
Hex Editor:
ویرایشگر هگزا دسیمال موجود در این مجموعه تمامی ویژگی های یک ویرایشگر برجسته را در اختیار شما قرار می دهد و با الگوریتم های آماده خود قابلیت رمزنگاری و رمزگشایی کردن کد ها را برای شما فراهم می کند. شما عملاً می توانید به سادگی انجام عمل ویرایش در یک برنامه واژه پرداز، به ویرایش فایل ها، درایو هارد دیسک، فرآیندهای RAM، درایو ZIP و… بپردازید و از میان 6 حالت مختلف ASCII, Hex, Binary, Octal, Decimal و Custom برای ارائه داده ها، یکی را انتخاب کنید. از ویژگی های این برنامه می توان به امکان undo/redo، کنترل کامل حافظه کلیبورد برای cut, copy, paste, paste special, clear clipboard و انجام عمل جستجو و جایگزینی، پشتیبانی از Java, C++, VB, ASCII, text، ساخت Patch، ساخت MS-DOS Executable، پشتیبانی از ماکروها، خط فرمان، پلاگین ها و ابزارهای متعدد و … را نام برد.


Disassembler:
یک دیسمبلر فوق العاده سریع با توانایی دیسمبل نمودن کد ها با نرخ 250 Kb/sec (PIII/900 MHz) که شما با استفاده از آن می توانید مجموعه ای از چند دیسمبل را به وسیله یک رابط کاربری و به طور کاملاً دستی باهم ادغام کنید.

 
Template Editor:
یک ویرایشگر فوق العاده سریع بر مبنای الگوهای چند فرمتی است که در آن قادر خواهید بود بوسیله یک رابط کاربری دستی به ویرایش قالب هایی (templates) که دارای ساختارهای ساده هستند و یا از لایه هایی با فرمت های مختلف تشکیل شده اند، بپردازید.

 
Calculator:
یک ماشین حساب همه کاره علمی است که می تواند در حالت های مختلف دهدهی، هگزا دسیمال، دودویی و مبنای هشت، تا 1024 بیت عمل کند.
Hackman Suite دارای ابزارهای دیگری مانند DIZ Editor، INI Editor و Autorun Generator نیز می باشد.

 

راهنمای نصب:
1- اقدام به نصب نرم افزار کنید.
2- با استفاده از اطلاعات درون فایل Serial.txt در هنگام نصب و یا پس از نصب نرم افزار را رجیستر کنید.

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 8.76 مگابایت