دانلود iSkysoft DRM Removal 1.1.1.0 – نرم افزار حذف محافظ DRM از فایل های صوتی و تصویری,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود iSkysoft DRM Removal 1.1.1.0 – نرم افزار حذف محافظ DRM از فایل های صوتی و تصویری,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود iSkysoft DRM Removal 1.1.1.0 – نرم افزار حذف محافظ DRM از فایل های صوتی و تصویری

دانلود iSkysoft DRM Removal 1.1.1.0 – نرم افزار حذف محافظ DRM از فایل های صوتی و تصویری

iSkysoft DRM Removal یک راه قانونی برای به اشتراک گذاری فایل های ویدئویی و صوتی محافظت شده توسط DRM می باشد. این نرم افزار قادر به تبدیل فایل های DRM حفاظت شده صوتی و ویدئویی به فایل های سازگار با دستگاه های مختلف قابل حمل مانند آی پاد، آی فون، اپل، PSP، بلک بری، آندروید، نوکیا، PS3، ویندوز موبایل و غیره می باشد. همچنین قابلیت استخراج صدا از ویدئو، پشتیبانی از ویدئوهایبا کیفیت بالا، تبدیل گروهی و سریع، کنترل تنظیمات خروجی و حذف محافظ DRM از فایل های صوتی و تصویری WMA, WMV, M4V, M4B و M4P را دارد.

مدیریت حقوق دیجیتال یا DRM مجموعه فن آوری هایی است که بر دسترسی بر دارایی های دیجیتال نظارت می کند. دارندگان حقوق معمولاً شرکت های دارنده کپی رایت هستند و با استفاده ازمدیریت حقوق دیجیتال (Digital Rights Management) یا همان DRM دسترسی افراد به مستندات، برنامه های کامپیوتری و داده های خود را محدود می کنند. با این حال DRM بیشتر برای مبارزه با خرید و فروش و استفاده غیر مجاز از محصولات چند رسانه ای مورد استفاده قرار می گیرد.
DRM بر دو اصل رمزگذاری و محدودیت دسترسی بنا شده است. DRM از رمزگذاری برای محافظت از و از تعریف سطح دسترسی برای نظارت بر استفاده از مطالب بهره می برد.
مطالبی که DRM بر آن ها اعمال می شود، فرمت خاصی دارند که تنها با استفاده از قفل ها و ابزار مناسب خوانا می شوند. در این میان سطح دسترسی برای افراد تعریف می شود تا افراد بتوانند با استفاده از کلید های مناسب، قفل های مطالب را باز و به آن ها دسترسی پیدا کنند. برای مثال فابل های موسیقی که DRM بر آن ها اعمال می شوند تنها توسط افرادی که با پرداخت پول، کلید قفل را خریداری کرده اند قابل شنیدن هستند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار iSkysoft DRM Removal:
– حذف محافظ DRM از فایل های صوتی و تصویری WMA, WMV, M4V, M4B, M4P و …
– فرمت بهینه سازی شده مناسب برای هر دستگاه
– قابلیت کنترل تنظیمات که به شما امکان سفارشی سازی فایل خروجی از قبیل کانال صوتی، سایز فایل، اندازه ویدئو و …
– استخراج صدا از فیلم با فرمت های M4A، MP3 ،WMA، WAV، OGG، AAC، AC3، APE و MKA
– پشتیبانی از ویدئوهای با کیفیت بالا نظیر AVCHD (MTS/M2TS), AVCHD Lite, HD MKV(H.264, MPEG-2 HD), HD WMV(VC-1), HD MOV(H.264, MPEG-4), HD TS و …
– قابلیت تبدیل دسته ای فایل ها با سرعت تبدیل شگفت انگیز
– پشتیبانی از ویندوزهای 7/2000/2003/XP/ویستا
– و …

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 13.01 مگابایت