دانلود نرم افزار InkSaver v4.0.205.0003 – کاهش مصرف جوهر چاپگر,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود نرم افزار InkSaver v4.0.205.0003 – کاهش مصرف جوهر چاپگر,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود نرم افزار InkSaver v4.0.205.0003 – کاهش مصرف جوهر چاپگر

دانلود نرم افزار InkSaver v4.0.205.0003 – کاهش مصرف جوهر چاپگر

InkSaver نرم افزاری بسیار مفید است که به شما اجازه می دهد تا میزان جوهر مورد نیاز در کارتریج های پرینتر را کنترل و تنظیم کند و این گونه قادر به اعمال یک صرفه جویی بهینه باشید. به طور کلی این برنامه با بکارگیری الگوریتم های ویژه، به بهینه سازی داده های پرینتر پرداخته تا پرینتر (حتی در هنگام چاپ در بالاترین رزولوشن) جوهر کمتری را برای چاپ مصرف کند. این برنامه با اغلب مارک های پرینتر سازگاری داشته و میزان مصرف جوهر را تا 75 درصد کاهش خواهد داد.
در حین استفاده از چاپگرهای رنگی یا سیاه سفید همواره یکی از نگرانی های افراد مصرف بیش از حد جوهر و تمام شدن زود هنگام جوهر پرینتر مخصوصاً در چاپگرهای رنگی می باشد که این به نوبه خود باعث بالا رفتن هزینه های چاپ و در نتیجه دست یافتن به سود کمتر خواهد بود. بنابراین صرفه جویی در میزان جوهر مصرفی پرینتر می تواند به میزان قابل توجهی در کاهش هزینه های چاپ به شما کمک کند.


قابلیت های کلیدی نرم افزار InkSaver:
– صرفه جویی در هزینه ها
– افزایش طول عمر کارتریج تا 4 برابر
– کنترل و تنظیم میزان جوهر استفاده شده بدون افت کیفیت و حتی بهتر از حالت Draft
– صرفه جویی در مصرف جوهر تا 75%
– استفاده آسان
– قابل استفاده برای اکثر مارک های پرینتر
– امکان پیکربندی مفید و متناسب با نیازهای کاربر
– و …

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 5.98 مگابایت