دانلود Golden Filter Premium v.3.1 – نرم افزار نظارت و کنترل فعالیت های کاربران,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Golden Filter Premium v.3.1 – نرم افزار نظارت و کنترل فعالیت های کاربران,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود Golden Filter Premium v.3.1 – نرم افزار نظارت و کنترل فعالیت های کاربران

دانلود Golden Filter Premium v.3.1 – نرم افزار نظارت و کنترل فعالیت های کاربران

Golden Filter Premium نرم افزاری برای کنترل فعالیت های کاربران می باشد که می توان از این برنامه برای کنترل فعالیت های اینترنتی کودکان و همچنین در خانه، دانشگاه ها، مدارس، کافی شاپ ها، کتابخانه ها، شرکت ها و مکان های عمومی دیگر برای جلوگیری از تماشای مطالب و محتوای نامناسب مورد استفاده قرار گیرد. این نرم افزار که کاملا رایگان است امکان پنهان شدن از دید کاربران را نیز دارد. همچنین این برنامه دارای رمز عبور می باشد که برای ورود به محیط کنترل و کاربری این نرم افزار باید رمز تعیین شده توسط شما وارد شود. قابلیت screenshot video tool موجود در این برنامه به شما امکان ایجاد یک ویدئو از تمامی فعالیت های روی صفحه نمایش را می دهد که نرم افزار می تواند فیلم گرفته شده از صفحه نمایش را در یک قسمت پنهان ذخیره کند تا شما در زمان مناسب آن را تماشا کنید.
همچنین می توانید تنظیمات و میزان محدودیت دسترسی به برنامه ها و سایر موارد را به دلخواه خود تعیین کنید. از دیگر امکانات این نرم افزار امکان پنهان کردن فایل ها و پوشه های مورد نظر از دید دیگران می باشد. Golden Filter Premium مطمئنا مجموعه ای از ابزارهای مخفی برای مسدود کردن و نظارت بر فعالیت های مختلف بر روی یک رایانه را به شما ارائه می دهد.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار Golden Filter Premium:
– امکان محصور کردن کلمات برای بسته شدن زبانه (تب)های مرورگر که شامل آن کلمات هستند. (تمامی مرورگرها پشتیبانی می شوند)
– امکان محدود کردن سایت ها مورد نظر
– پنهان کردن پوشه های مهم شما
– نظارت بر فعالیت های کاربر (ضبط فیلم از صفحه نمایش و پخش آن توسط مدیر در زمان بعد)
نکات مهم:
– رمز عبور نرم افزار در حالت پیش فرض عبارت admin است که می توانید بعد از نصب، آن را تغییر دهید.
– نرم افزار بصورت پیش فرش مخفی است (برای نمایان شدن کلید F10 و برای پنهان شدن آن کلید F9 را فشار دهید)
– این نرم افزار جز از داخل خود نرم افزار قابل حذف شدن نمی باشد.

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 3.09 مگابایت