دانلود WinMend Folder Hidden 1.5.0 – نرم افزار مخفی کردن پوشه ها,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود WinMend Folder Hidden 1.5.0 – نرم افزار مخفی کردن پوشه ها,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود WinMend Folder Hidden 1.5.0 – نرم افزار مخفی کردن پوشه ها

دانلود WinMend Folder Hidden 1.5.0 – نرم افزار مخفی کردن پوشه ها

دانلود WinMend Folder Hidden 1.5.0 – نرم افزار مخفی کردن پوشه ها

نرم افزار WinMend Folder Hidden 1.5.0 ابزاری رایگان برای مخفی کردن فایل ها و فولدر های شما می باشد. توسط این نرم افزار می توانید به سادگی فایل های موجود بر روی هارد دیسک و یا دستگاه های قابل حمل را مخفی کرده و از دید افراد غیر مجاز پنهان نگاه دارید.
شاید برای شما پیش آمده بخواهید فایلی را از دسترس عموم خارج کنید و فقط خودتان از آن استفاده کنید. این نرم افزار فوق العاده قابلیت این را دارد که شما هر پوشه و هر فایلی را مخفی کنید و فقط خودتان هر وقت خواستید به آن دسترسی داشته باشید. به گونه ای که این نرم افزار در بعد از عملیات نصب از شما یک رمز عبور می خواهد بعد از وارد کردن آنها به محیط نرم افزار وارد می شوید. در آنجا می توانید هر فایل و پوشه ای را که می خواهید انتخاب کنید و با توجه به انتخاب فایل یا پوشه، گزینه hide folder یا hide file را بزنید. بعد از این عمل فایل یا پوشه مورد نظر مخفی می شود و در لیست پنهان شده ها قرار می گیرد و در هیچ صورتی نمایان نخواهد شد. ولی این پایان کار نیست. فایل مورد نظر شما به وسیله این نرم افزار پنهان یا نمایان می شود ولی آیا هر کسی می تواند این کار را انجام دهد؟ خیر. این نرم افزار فقط با رمزی که شما دارید اجرا می شود و در غیر اینصورت کسی قادر به ورود به محیط نرم افزار نیست.

 

قابلیت کلیدی نرم افزار WinMend Folder Hidden:
– قابلیت تغییر پسورد
– امکان تعویض رنگ محیط نرم افزار
– سرعت بالا در پنهان سازی و نمایان سازی
– سازگاری با همه ویندوز ها از جمله ویستا
– رایگان بودن نرم افزار
– و …

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 2.35 مگابایت