آموزش ساین کردن برنامه ها و بازی ها سیمبیان,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,آموزش ساین کردن برنامه ها و بازی ها سیمبیان,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

آموزش ساین کردن برنامه ها و بازی ها سیمبیان

آموزش ساین کردن برنامه ها و بازی ها سیمبیان

بسیاری از کاربران استفاده کننده از سیستم عامل سیمبیان با نصب نرم افزارها و بازی های سیمبیان در گوشی موبایل خود مشکل دارند و با پیغام های خطا مواجه می شوند. شما برای نصب برنامه ها و بازی ها بر روی گوشی موبایل خود نیاز به ثبت (ساین) آن قبل از نصب دارید. برای شروع ساین کردن برنامه ها و بازی های سیمبیان شما ابتدا نیاز به یک گواهینامه برای گوشی سیمبیان خود و ساین با استفاده از آن دارید. برای دریافت این گواهی برای گوشی سیمبیان، دو راه وجود دارد که در ادامه به توضیح آن ها خواهیم پرداخت.

روش اول:
به سایت http://cer.opda.cn/en مراجعه کرده و در آن ثبت نام کنید. IMEI یا همان شماره سریال گوشی خود را وارد کنید تا پس از 10 الی 12 ساعت گواهی مخصوص گوشی شما برای شما ارسال شود.

روش دوم:
به سایت http://cer.s603rd.cn مراجعه کرده و IMEI یا همان شماره سریال گوشی خود را وارد کنید. گواهی باید در 10 الی 12 ساعت تولید شود. سپس مجددا به سایت مراجعه کنید و برای دانلود گواهی خود IMEI گوشی خود را وارد کنید.

چگونه نرم افزارها و بازی های سیمبیان خود را با استفاده از SignSIS ساین کنم؟
هنگامی که شما گواهی مخصوص گوشی خود را دریافت کردید می توانید با استفاده از ابزار SignSIS آن ها را سابن کنید.

SignSIS را از اینجا دانلود کنید.

نرم افزار را اجرا کنید.
فایل ساین نشده SIS خود را انتخاب کرده.
گواهی .CER را انتخاب کنید.
کلید .KEY را انتخاب نمائید.
در انتها دکمه Sign را بزنید.
در پایان فایل ساین شده تولید شده و به مسیری که فایل ساین نشده شما وجود دارد ذخیره خواهد شد و شما می توانید از آن فایل استفاده کنید.

 

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود