دانلود Office Tab Enterprise 9.81 – نرم افزار اضافه کردن تب به برنامه های آفیس,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Office Tab Enterprise 9.81 – نرم افزار اضافه کردن تب به برنامه های آفیس,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

WINDOWS

دانلود Office Tab Enterprise 9.81 – نرم افزار اضافه کردن تب به برنامه های آفیس

دانلود Office Tab Enterprise 9.81 – نرم افزار اضافه کردن تب به برنامه های آفیس

دانلود Office Tab Enterprise 9.81 – نرم افزار اضافه کردن تب به برنامه های آفیس

نرم افزار Office Tab Enterprise 9.81 می تواند چندین صفحه از نرم افزارهای مجموعه آفیس مایکروسافت مانند Word, Excel، PowerPoint، Publisher، Access، Project و Visio را در یک صفحه و بصورت Tab Browsing برای شما به اجرا در آورد تا کار با آن برای شما آسان تر شده و از رفتن به صفحات دیگر خسته نشوید. این نرم افزار رایگان امکان استفاده از Tab ها در مجموعه نرم افزارهای آفیس را برای شما فراهم می کند. با نصب این ابزار مفید می توانید به جای استفاده از ده ها پنجره یک پنجره از نرم افزارهایی مانند Excel ،Word و یا Power Point را گشوده و در آن پنجره از Tab ها برای مرور کار استفاده کنید. از دیگر خصوصیات این نرم افزار می توان به سازگاری آن با نسخه های 2003 و 2007 و 2010 مجموعه آفیس اشاره نمود.
برخلاف مرورگرهای اینترنت، برنامه های کاربردی Microsoft Office قابلیت باز کردن چندین سند متعدد در یک پنجره منفرد به منظور دسترسی آسان تر به صفحات اسناد مختلف با استفاده از تب های متعدد را ندارند. بنابراین کاربر نمی تواند در یک نگاه تمام اسناد را بررسی کرده و به راحتی بین آن ها سوئیچ کند. این نرم افزار محیط کاری برنامه های آفیس مانند پاورپوینت، ورد و اکسل را ویرایش کرده و ویژگی جدید و پرکاربردی را در جهت بهبود رابط کاربری به این برنامه ها اضافه می کند تا شما بتوانید در هنگام کار با اسناد مختلف در برنامه های آفیس، چندین فایل را به صورت همزمان اجرا نموده و به راحتی بین آن ها جا به جا شوید. علاوه بر این شما می توانید به سفارشی سازی تنظیمات مربوط به نمایش تب ها (سایز فونت، رنگ و …) و تعداد تب های نمایش داده شده، بپردازید.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار Office Tab Enterprise:
– افزودن ویژگی بازکردن تب های چندگانه در نرم افزارهای آفیس
– انعطاف پذیرتر نمودن فضای کاری در برنامه های آفیس
– امکان سفارشی سازی رنگ تب های مختلف
– امکان تغییر نام تب ها
– دارای بیش از 11 استایل مختلف برای تب ها
– مخفی شدن برنامه هنگامی که تنها یک تب وجود دارد
– امکان فعال و غیرفعال نمودن برنامه
– سفارشی سازی تنظیمات مربوط به نمایش تب ها
– سازگار با تمامی نرم افزارهای مجموعه آفیس
– بستن تب و یا بازکردن تب جدید با استفاده از کلیک های ماوس
– و …

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • حجم: 21 مگابایت