دانلود PGWARE Throttle 8.10.4.2016 – نرم افزار افزایش سرعت اینترنت

دانلود PGWARE Throttle 8.10.4.2016 – نرم افزار افزایش سرعت اینترنت

9

دانلود PGWARE Throttle 8.10.4.2016 – نرم افزار افزایش سرعت اینترنت

PGWARE Throttle 8.10.4.2016 ابزاری مناسب برای افزایش سرعت اینترنت می باشد، این برنامه یکی از بهترین نرم افزارهای موجود برای تنظیم مودم جهت افزایش سرعت می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید وبگردی بهتر و پرسرعت تری را تجربه کنید. مدت زمان دانلود آهنگ ها و فیلم ها و سایر برنامه هایتان را با استفاده از PGWARE Throttle به میزان قابل توجهی می توانید کاهش داده و در وقت خود صرفه جویی کنید.
یکی دیگر از مزایای این برنامه جلوگیری از قطعی های بیش از اندازه و عذاب آور است که از این جهت هم کمک شایانی به شما خواهد کرد. این برنامه سرعت دانلود و آپلود فایل های شما را افزایش داده و حتی تا آخرین میزان بیتی (پهنای باند) که مودم شما قابلیت استفاده از آن را دارد، آن را بهینه سازی می نماید تا بهترین عملکرد ممکن را برای شمابه ارمغان آورد. کاربری این نرم افزار نیز بسیار ساده می باشد و کاملا با تمامی نسخه های ویندوز سازگار می باشد و همچنین با تمامی انواع اتصال های اینترنت اعم از Dial-up ویا ADSL و غیره سازگار می باشد. با Throttle قادر خواهید بود تا موزیک ها، فیلم ها و فایل های خود را سریعتر از همیشه از اینترنت دانلود نموده و در صورتی که بصورت آنلاین بازی می نمایید، سرعت اجرای آن را افزایش می دهد.

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

خبر فارسی

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

 • حجم: 3 مگابایت

راهنمای فایل

- با استفاده از فایل موجود در پوشه Patch نرم افزار را فعال کنید.
- هنگام استفاده از نرم افزار دسترسی به اینترنت را قطع کنید و یا نرم افزار را در فایروال قرار بدید.

  • سلام.بعد از اکسترکت فایل اولیه،دقیقا باید چیکار کنیم؟فایل زیپی که درون آن قرار دارد را هم اکسترکت کنیم؟من اکسترک کردم،یه چیز عجیب غریبی اومد که هیچ ربطی به اینترنت نداشت!نشون به اون نشون که آیکون آن snd است و به محظ باز کردن صفحه سیاهی (که در ابتدا برفکی است!)می آید و پس از آن چند لیست باز میشود و در بالا عکس در جست و جوی نمو ظاهر میشود!من تمام گزینه هارا خواندم و هیچ یک ربطی به اینترنت نداشت.

   • سلام
    توضیحی که شما دادین مربوط به فایل کیجن میشه که برای رجیستر کردن نرم افزاره !
    اول خود نرم افزار رو نصب کنید بعد تو پوشه SND تو قسمت Username یه نام کاربری 6 حرفی وارد کنید تا یه کد تولید کنه . برنامه رو بعد از نصب اجرا کنید و از پایین گزینه Click here to register and active the software رو بزنید و از قسمت راست وارد شین و نام کاربری و کد تولیدی رو وارد کنید ! به همین سادگی کرک میشه ! سوالی بود در خدمتیم ::.