دانلود Rob Latour CallClerk 4.3.7 – نرم افزار منشی تلفن,دانلود نرم افزار,دانلود مستند دوبله فارسی,دانلود برنامه با لینک مستقیم,دانلود نرم افزار اندروید,دانلود Rob Latour CallClerk 4.3.7 – نرم افزار منشی تلفن,دانلود بازی کم حجم,دانلود بازی اندروید,دانلود آهنگ جدید,دانلود فیلم,کتاب,download,android,music,film

دانلود Rob Latour CallClerk 4.3.7 – نرم افزار منشی تلفن

دانلود Rob Latour CallClerk 4.3.7 – نرم افزار منشی تلفن

CallClerk راه ها و امکانات زیادی را جهت اطلاع از تماس های گرفته شده با شما، در اختیارتان قرار خواهد داد. این نرم افزار به عنوان یک دستگاه پیغامگیر و فکس کار می کند و می تواند بلافاصله پس از دریافت یک تماس، به وسیله ایمیل شما را از پیغام تماس گیرنده یا فکس ارسال شده، آگاه کند. CallClerk قادر است تا یک صفحه وب را به روز رسانی کرده و دسترسی شما را به دایرکتوری، تماس ها، پیام ها و فکس هایتان، در هر نقطه و مکانی که باشید، امکان پذیر کند. اگر از MS Outlook استفاده می کنید CallClerk می تواند پیغام های هر یک از افراد موجود در لیست شما را در Outlook Journal entry مربوطه به صورت pop-up نمایش دهد. که این می تواند شما را در نمایش اطلاعات caller id، نام تماس گیرنده و تعیین یک زنگ مشخص، برای هریک از تماس هایتان یاری کند. این نرم افزار امکاناتی مانند قطع تماس های ناخواسته، ضبط مکالمات تلفنی، شماره گیری سریع، شماره گیری از Internet Explorer و Firefox و … را برای شما فراهم کرده است.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار CallClerk:
– آگاه شدن از این که چه کسی تماس گرفته قبل از برداشتن تلفن
– نمایش شماره و اطلاعات تماس گیرنده به همراه یک عکس
– پخش صدای کامپیوتری برای تماس افراد خاص مانند ‘Mom & Dad’
– ارسال تماس های دریافت شده به وسیله ایمیل
– شماره گیری یک شماره از کلیپ بورد یا لیست شماره گیری سریع
– دارای زنگ تلفن های قدیمی
– و …

 

راهنمای نصب:
1- نرم افزار را نصب کنید.
2- از پوشه Keygen فایل Keygen.exe را اجرا کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید و از منوی Help گزینه Register را انتخاب کنید و با استفاده از اطلاعات موجود در Keygen، نرم افزار را رجیستر کنید.

 

تاریخ انتشار :

جعبه دانلود

لینک های دانلود

رمز عبور فایلmelidl.com
رمز فایل قدیمیwww.melidownload.com

اطلاعات دانلود

  • 5.50 مگابایت